Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha 1 hónap mulva 17 éves...

Ha 1 hónap mulva 17 éves vagyok, de még szűz, az gáz? 16/L

Figyelt kérdés
viszont már nagyon el akarom veszteni a szüzességemet, fel vagyok izgulva rendesen :D
2011. máj. 14. 15:36
1 2
 11/15 anonim válasza:

Ferbruárban voltam 17... És én is szűz vagyok még.

17L

2011. máj. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, sőt!! Én most 15/L vagyok, 3 hónapja vagyunk együtt a barátommal(ő most 17). Ő már nem szűz, én az vagyok. Megbeszéltük, hogy várunk még vele legalább 1-másfél évet, mert én még nem akarom.
2011. máj. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Egyáltalán nem gáz hogy szűz vagy mivel én is az vok de én fiú és 17éves...


És valahogy én is így vagyok vele ahogy te gondolod,én is felvagyok izgulva,ez természetes sztem..ebben a korban :)


17/F

2011. máj. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
nem gáz mert ha elsieted akkor nem jösz ösze... legalábbis nekem úgy volt... de utánna a másik barátnőmel már öszejött... ne a dugásért járj valakivel..
2011. máj. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
5%

Nem, nem az.

Az viszont felb@ssza az agyam, mikor azt írják, hogy 15-16 évesen gáz, ha már valaki nem szűz.

Ugyan miért? Én pl már nem voltam az. Mégis felelősségteljes voltam, kapcsolatban vesztettem el, nem bántam meg, és semmi negatív dolog nem következett belőle.

A sok álszent itt ítélkezik, és itt ez megy minden kérdésnél...

2011. máj. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!