Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon szűk a nyílás és a...

Nagyon szűk a nyílás és a pasim nem tudja behejezni a péniszét ha próbálkozunk akkor nagyon fáj mit tegyek, ?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 18:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%
Akkor nem hisztizni kell, az fájni fog egyszer kibírod, túl kell élni. Nem azt mondom, hogy vadul durr bele, legyen óvatos és gyengéd a barátod, de nem kell a legapróbb fájdalomra leállítani. Ez ezzel jár, én is kibírtam, más nők is kibírták.
2011. máj. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Smirglizz le egy keveset a farkából, hogy legyen vékonyabb :P
2011. jún. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős a probléma, nekem is ez volt a gond az elsőnél.

Én is voltam nőgyógyásznál, de miután 2 éve műtötték a térdem és azóta nem tudok ugrani, így kizártnak tartottam, hogy ott hozzám nyúljanak.

Végül megoldódott a probléma. Sok mindent kipróbáltunk... síkosítót, hosszabb előjátékot, de nem működött.


Egyik nap adódott, hogy egész napra enyém volt a ház. Tudtam, hogy szex nem lesz... de legalább egy napot eltöltünk kettesben. Reggel át is jött, megkajáltunk, kifeküdtem napozni ő pedig újságot olvasott. A történet úgy kezdődött, hogy bekent naptejjel. Aztán elkezdett puszilgatni, csókolgatni, átfordított a hátamra és a hasamat is puszilgatta... felajánlottam, hogy menjünk be a hűvösre, ő szó nélkül felkapott a plédről és már bánt feküdtünk az ágyamon. Ellazított, odafigyelt rám, megvárta, hogy én is ráhangolódjam a dologra, nemcsak magával törődött. Megtörtént. Semmi bajom nem volt, lazán becsúszott és élveztük mind a ketten. Picit fájt, de csak annyira, ami természetes olyankor.


Szóval szerintem ne ugorj neki egy ilyen műtétnek, inkább próbálj meg minden eshetőséget, lehet hogy pszichés dolgokon alapszik a baj, mint nálam is.


18/L

2011. jún. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

13:22

A műtétet akkor csinálják csak ha tényleges fizikai probléma és nem pszichés. De ezt az orvosnak kell eldöntenie.

Ha fizikai probléma van, akkor max azt lehet elérni, hogy jó sok fájdalom árán ha elszakad a problémás rész, majd jól ömlik ki a vér.

Gondolom senki sem akarja az első alkalmát a sürgösségin tölteni, mert ebben az esetben ténylegesen ijesztően nagy lehet a vérveszteség.

Plusz az extra bőrdarab utána ott fityeghet.

De mint mondtam, ha nincs meg a fizikai probléma, akkor nem is műtik, akkor lehet az ellazulással próbálkozni.

2011. jún. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!