Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20 éves vagyok és szűz megisme...

20 éves vagyok és szűz megismertem egy idősebb pasit szeretnék vele lefeküdni de nem tudom hogy hozzam a tudtára?

Figyelt kérdés

a netem ismerkedtem meg vele kb 4 hónapja és nagyon bejön nekem. egyszer nyomul, de máskor viszont egyáltalán nem. nem tudom eldönteni hogy akarja vagy nem.


előre is köszi


ja és nem szoktam a közeledését vissza utasítani.


2009. márc. 15. 16:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

úgy érzem te inkább elveszteni szeretnéd, mint h találj élőben olyan személyt, akivel lennél-élnél, és persze szex is lenne


meg amit írsz az alapján mintha még nem is találkoztatok volna.

2009. márc. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Valahogy célozz rá neki.Például kezd el előtte levetkőzni és szerintem érteni fogja.
2009. márc. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon bejön? Hú most döncsd már el hány éves vagy, ha 20 akkor ne beszélj úgy mint egy 13 évese! Ha "nagyon bejön" akkor nem fekszünk le vele, legalábbis a szűzességünket nem adjuk neki! Ha "szerelmes vagyok belé" akkor nekiadom a szüzességem de aztr is átgondolom mindegy hogy 16-18 vagy 20 éves legyél!
2009. márc. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

akkor egy kicsit pontosítanék:


élőben nem találkoztam vele ebben igazad van csak MSN-n láttam, (de a közeljövőben tervezünk egy találkozót)


nem tudom mi lesz / lenne a vége, de mikor megismertem nem az az érzés fogott el mint az előző pasimnál, hogy csak ágyba akar vinni


beszéltünk már intim dolgokról is és olyan érzést keltett bennem hogy vele jó lenne elveszíteni a szüzességemet

akkor is ha nem vele fogom leélni az életem, de ki tudja


de nem csak azért akarom hogy nem legyek már szűz

2009. márc. 15. 16:32
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Hát szerintem a szüzesség elvesztését ne az első randin ejtsd meg...
2009. márc. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a netes ismmerkedések sok zsákbamacskát hordhatnak magunkban.

Ezért tényleg fontos az a tanács, hogy ne feküdj le az első találkán.

Ja!

És konkrétan hány éves az Úr?

2009. márc. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Jaj nem kell azt a szüzességet annyira őrizgetni,szexelni akarsz ezzel a sráccal,akkor szexeljél flenőtt vagy..ha nem akarnál mást mondanék nyilván, de ebben a szituácibón nem tudom miért kell lihegni ezen a szüzesség témán.. szerintem krédezd meg tőle nincs e kedve találkozni,aztán át hivhatod magadhoz..ha ő nem hiv át..vagy megkérdezheted egyszerüen,hogy nem akarja e,ha közvetlen srác:-) ugysem mindig értenek a célzásokból:-)
2009. márc. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

17:09es hez igen, de szerencsére vannak kivételek:)

Én is neten ismerkedtem meg a barátommal, mindennap 4-6ora MSN. 1hónap után találkoztunk, séta, csók első alkalomkor. Másodszorra (ritkán sikerült eddig találkoznunk a távolság miatt) más simi is volt. Mindeközben MSN-en már megbeszéltük, h én még nem voltam uyg soha senkivel. Harmadik alakalomnál egy hétvégét nála töltöttem (szülői bemutatás is megtörtént) és ekkor már lett volna rá alkalom, mód, meg minden egyebek. Na ilyenkor már csak a 2féle elhatározásán múlik minden. Ha szereted és komolyan gondolod akkor nem feltétel h első randin el oda kell magad adni. Ha meg már nagyon meg akarsz szabadulni attól a ,,fránya,, szüzességtől akkormeg hajrá - csak meg ne bánd - jobb ha élőben is jól megismered a másikat, mert az MSN az csak MSN...

2009. márc. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Láttál Te már olyan férfit,aki nem akarja??Csak ha beteg,vagy impotens.Az úr ezek szerint rafinált róka,azt akarja,hogy Te jobban akard.Nem kell rá figyelmeztetni.Csak élőben nehogy valami furcsa dolog derüljön ki.Ne add magad elsőre és a védekezésről ne felejtkezz el!!!
2009. márc. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

én már 1,5 éve szerelmes vagyok a netes pasimba, mindennap beszélünk 2-3 órát, és ha tudnék vele találkozni többet tuti nem engedném el!!! énis gondolkodtam azon hogy ha egyszer is de lefeküdnék vele neki adnám a szüzességemet, mert annyira imádom.

és nem bánnám meg, mert felejthetetlen élmény lenne


18 éves lány

2009. márc. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!