Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Észre veszi valaki ha elveszte...

Észre veszi valaki ha elvesztette a szüzességét részegen?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, hogy egy házibuliban olyan s*gg részegre issza magát az illető leányzó, hogy nem emlékszik semmire másnap.

Ha lefeküdtek volna akkor azt másnap észrevenné fájna?

vagy nem is lenne semmi jele?

Köszi!


Csak a kérdésre válaszolj légyszi.

köszi. L


2011. máj. 25. 18:54
 1/8 anonim válasza:
100%
Hát nekem nem fájt az első után semmi, szóval nem biztos,hogy észreveszi,én sem éreztem semmit.
2011. máj. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Ezek szerint jó volt a buli.... nem emlékszel rá?:)


Nos: hát tipikus jelei nincsenek, nem kapsz billogot a homlokodra. egyesek éreznek vmit, mások nem. Egyesek bebeszélik, mások nem. Én pl másnap semmit nem éreztem.


De ha az van amit gondolok (hogy lehet tegnap lefeküdtél egy sráccal) van néhány teendőd:


- égő, nem égő, kérdezd meg az ismerőseidet mit csináltál. Hátha ők tudják.

- ha szexeltél derítsd ki hogy védekeztél is e

- ha a fiú azt mondja igen, én akkor sem lennék túl meggyőzve és mindenképp rohannék egy 72órás tablettáért.


Már bocs, de a körölmények eléggé azt támasztják alá, hogyha szexeltél, akkor nem védekeztél.


Hány éves vagy egyébként?

2011. máj. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem rólam van szó.

csak egy kérdés.

2011. máj. 25. 19:22
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Hát persze bogaram,egy percig se gondoltuk azt,hogy rólad lenne szó.
2011. máj. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
69%
szrintem itt inkább arról van szó, hogy le akarsz itatni egy buliban egy csajt, és megb@szni. nem kell sok iq hozzá, hogy rájöjjön az ember a kérdésből.
2011. máj. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Most komoly nem én vagyok!xD

És am meg lány vagyok szóval...xD


De amúgy meg ha velem történt volna meg akkor mért írnám így?! Hisz ez egy anonim oldal:)


Légyszi a kérdésre válaszolj!

2011. máj. 25. 21:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Én alig emlékszem valamire egy bizonyos estéből, de azért arra igen, hogy lefeküdtem az exemmel. Igaz hogy kíváncsi voltam rá, milyen lehet vele, de így utólag borzalmasan megbántam. Sőt már ott is, de olyan gáz volt..folyamatosan arra tudtam csak gondolni, hogy "ne", de kimondani nem bírtam:S Gyakorlatilag olyan voltam mint egy rongybaba. Homályos emlékeim vannak. De magára a szexre azért igenis emlékszem. Na meg másnap reggel véreztem..

(Ja közbe elmondom, nem vagyok már olyan fiatal:) 19 leszek.Persze ettől függetlenül még feláll ettől a szőr a hátamon szóval nem vagyok rá büszke.:S)

2011. jún. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én is csak azt tudom mondani, hogy semmi nem volt másnap.
2011. jún. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!