Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha egy lány elvesztette a...

Ha egy lány elvesztette a szüzességét de nem egy pénisztől. Akkor még fáj az első szex?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Attól függ... Ha pl egy 5cm átmérőjű uborkát tuszkolt fel 20cm mélyre, akkor nem valószínű, hogy fájni fog.
2011. júl. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
84%

Kezdjük ott, hogy attól hogy átszakadt a szűzhártyád, még szűz vagy (!!!), addig míg meg nem történik az első valódi szexuális érintkezés...

Másodszor, hogy fájni fog-e, azt nem tudom, mivel nem vagyok nő.. :D

2011. júl. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Több mint valószínű h fájni fog. Én már jó pár éve elvesztettem és néha még mostanság is fáj, ilyenkor el kell lazítania magát az embernek,és akkor már elmúlik a fájdalom. Persze olyan partner kell hozzá aki figyel rád
2011. júl. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
83%
Kedves Kérdezőtársam! A szexuális élet az egyik legfontosabb része a boldog, kiegyensúlyozott életnek. Erre az anyák készítik fel legtöbbször a lányaikat, és boldog az a nő, akinek mindemellett az első partnere figyelmes is volt. Ha nem így van, akkor lehet, hogy megérné elbeszélgetni egy olyan idősebb nő rokonnal, aki szeret és intelligens megközelítéssel részletezi a témát. Ha ilyen nincs, akkor javasolnám, keress fel egy szexuálpszichológust, lehetőleg nőt! Sokat fog segíteni a lányból nővé válás útján.
2011. júl. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
O.o mivan? O.o
2011. júl. 11. 16:09
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapból mindenkinek más, hogy mennyire szűk, vagy mennyire rugalmas a szűzhártya, én úgy tudom. Illetve függ még attól is, hogy adott pillanatban mennyire vagy ellazult, felizgult, meg nedves, a fiú mennyire türelmes stb. Ha magamból indulok ki, annak idején, mikor először játszogatni kezdtem magammal, egyetlen ujjam is szűkösen fért be, ha abban az állapotban akart volna valaki "közelebbről megismerkedni velem", érdekes élmény lett volna. De sok idő telt el az első szexig, és beedződtem. Az új helyzet miatt kicsit nehezen tágultam, de nem siettük el a dolgot, és nem a fájdalom tette emlékezetessé az elsőt, nem is véreztem
2011. júl. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
61%
Nos en szerencses vagyok hogy olyan anyukam van amilyen, hiszen 15 evesen barmit megoszthatok vele es szerintem a legnormalisabb anya lanya kapcsolat egyik legfobb resze az egymas iranti bizalom, tehat h ne kalandozzak el nagyon boldog vagyok, hogy mire az elso alkalomra kerul a sor vele megoszthataom, es nem nevet ki mnt esetleg egy baratno, vagy osztalytars. Igy majd kerhetek tole tanacsot h h keszuljek fel az elso alkalomra es h milyen legyen es neki milyen volt. Valoszinuleg ha megkernem sikositot is (az amugy 70% ban teszi fajdalom mentesse a dolgokat) meg akar fogamzas gatlot is szerezzen be. amugy ha azt akarod, hogy ne fajon akkor legy bizalommal a tarsadhoz es ne siesd el mert az ember atlagosan 60 evet el ugyhogy ha most megkezded valoszinuleg egy ido utan mar csak kenyszerbol csinalod....hogy a parod igenyeinek eleget tegyel a vitak elkerulese miatt. Minel kesobb kezded annal kevesbe fog fajni es annal jobban fogod elvezni. Persze ez csak az en velemenyem...
2011. dec. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!