Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek iylenkor?

SucK. kérdése:

Mit tegyek iylenkor?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm akivel kb. egy hónapja járok. Néha úgy érzem, hogy nem törödik velem, és lehet boldogabb lennék nélküle, de attól függetlenül nagyon szeretem. ELvileg ő már szakítani akar velem, de én nem szeretnék. Mit csináljak, hogy megváltozzon a véleménye?
2011. máj. 25. 21:34
 1/4 B.angel ***** válasza:

Hú...nem a barátom vagy véletlenül? :)

Na jó, de most komolyan..Mi ez az elvileg? Mit mondott neked? Vagy csak jeleket ad? Kevés az info.. De ne gondolj semmi rosszra. Lehet, hogy csak túl reagálod picit! :)

2011. máj. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ennek a válasznak nem fogsz örülni, de ha már 1 hónap után ilyen gondok vannak, az régen rossz. Nem lenne jobb most túlesni rajta, és hamarabb kiheverni, mint még x hónapig húzni? A vége ugyanaz lesz.

23/L

2011. máj. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hány éves a lány ?lehet hogy gyerekes...gátlásos..?
2011. máj. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hat ez velem is igy volt,nem torodtem a pasimmal,de csak mert nagyon feltekeny volt ram,es aztan idegesitett es megcsaltam,kenyesztetesre volt szuksegem:D:)
2011. máj. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!