Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek? Mi van iylenko...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek? Mi van iylenkor? Ügyelet és 72 órás tablettát írassak?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel lefeküdtem valakivel, de csak gumit használtunk, és egyszer elment, megtörölte magát, aztán kicsit később újból lefeküdtünk, de kiszakadt a gumi.


Mondott olyat a srác, hogy levegővel érintkezve a hímivarsejtek elpusztulnak.. ez tényleg így van? Mert ugye egy kicsi szünet volt a két szeretkezés között...


Ilyet találtam háziorvos gyanánt, egyszer vizsgált náthával.. ide elmehetek?


Általános Belgyógyászati Szakrendelés


Rendelési idő:

Dr. Osgyán Tibor: hétfő: 8.00-14.00, kedd: 8.00-15.00, szerda: 10.00-15.00, csütörtök: 8.00-15.00,

péntek: 8.00-13.00

Dr. Viktor Erika: hétfő: 9.00-13.00, péntek: 9.00-13.00

Előjegyzés a 06-30-2399710 telefonszámon.


2011. szept. 28. 21:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Belgyógyászatra sürgősségi tablettáért? Hát ha azt akarod, hogy kiröhögjenek:D

Nőgyógyászhoz menj, vagy max a sürgősségire....

2011. szept. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Terhes vagy!
2011. szept. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak gyógyszeriratás végett mennék, de tudtok esetleg háziorvost Pesten?? Mert ő is felírhatja
2011. szept. 28. 21:09
 4/13 anonim válasza:
15%

Szia!


Sok kérdést felvetett bennem is ez a kérdés..

1 hogy hogy valakivel ?

2 A sejtes dologgal csak annyi hogy attól függ hogy mennyi volt az a szünet ?

2011. szept. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
29%
Mondjuk az is jó hogy ilyen felelősség teljes vagy
2011. szept. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A valakivel igazából nem tartozik rátok..inkább arra felelnétek, amit kérdezek... amúgy most jöttünk össze és ez volt az első együttlét
2011. szept. 28. 21:15
 7/13 anonim ***** válasza:
31%
Én általában tudom kivel fekszek le! "valakivel"
2011. szept. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
54%
A spermicidek 24 óráig életképesek a levegőn,tehát elég nagy az esélye,hogy terhes lettél. Menj el ügyeletre vagy sürgősségire,ha időpontot kérsz sokáig eltarthat.
2011. szept. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem spermicid,hanem spermium!

A levegős rész nem tudom miért lényeges,mikor spermium nem csak a pénisz külső felületén lehet élvezés után,hanem maradhat a péniszben is,így a következő aktus során,akár előváladékkal is a hüvelybe kerülhet.Ezért lényegtelen,hogy hány perc telt el két aktus között és a levegő főleg mindegy.

Terhes még nem vagy,hiszen terhességről beágyazódás utántól beszélünk,ami még 7-10 nap legalább.Esély a terhességre mindig megvan,nyilván függ a te peteérésedtől is.72 órásért minél előbb menj el,ügyeleten is írhatnak fel.Keresd fel a lakcímedhez legközelebbi ügyeletet és még ma este szerezz egy receptet és ha ügyes vagy találsz egy ügyeletes gyógyszertárat is,ahol kiválthatod.Nem lesz olcsó 5000 ft körül van,úgyhogy a helyedben megvámolnám azt a "valakit",hogy legalább a felét fizesse ki,mielőtt lelép.

2011. szept. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Holnap reggel megyek a dokihoz, amilyen hamar tudok.


Amúgy tudom én is hogy kivel fekszem le, régebbről barátom, de csak most jöttünk össze. De nem ugye a kérdés nem arról szólt hogy kivel, hanem hogy mi történt...

2011. szept. 28. 23:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!