Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25 körüli szűz lányok/nők! Ti...

25 körüli szűz lányok/nők! Ti ismerkednétek/összejönnétek egy hasonló korú és helyzetű férfival?

Figyelt kérdés
Vagy inkább egy nálatok idősebb, tapasztaltabb pasival? Tudom hogy nincs ráírva az emberre, de ismerkedéskor vagy egy kezdődő párkapcsolatban egy idő után kiderül. Vagy ez belőletek is hanyatt-homlok menekülést váltana ki?
2011. máj. 25. 23:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

tegnap 13:04-es vagyok.

Szerintem normális 20-25 körüli lány nem kezdi el terjeszteni, hogy "úúú képzeld szűz a srác", én biztosan nem tenném.

2011. máj. 29. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%

ma 02:38

lehet random fűnek fának nem mondja el, de a közelebbi barátnői köre valószínűleg megtudja

ha jól vannak ezek a barátok megválogatva az nem gond, de ha nem, akkor elterjedhet a híre

nem tudom, nálunk nem volt gond, hogy a barátnőimnek elmondtam, nem terjesztették szét... és így beszélgethettem róla velük

meg amúgy én ezt boldogan közöltem velük, mert én értéknek tartom, hogy én lehetek az akivel először testben és lélekben is egyesül... meg gondolom ő is így van ezzel az én részemről

2011. máj. 29. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva én már inkább hazudnék, csak az a probléma, hogy valamilyen formában ígyis-úgyis kiderülne. Komolyan nem zavarna a dolog, csak én úgy látom, hogy ma már szinte társadalmi elvárás az, hogy 20 éves korára szexuálisan tapasztalt legyen az ember.
2011. máj. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
20? Már lassan 15
2011. máj. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"amúgy én ezt boldogan közöltem velük, mert én értéknek tartom, hogy én lehetek az akivel először testben és lélekben is egyesül... meg gondolom ő is így van ezzel az én részemről"


Ezt nem tudhatod. Lehet, hogy neki ez hatalmas teher volt és amikor találkoztok velük a barátnőid furcsán fognak nézni rá. Lehet, hogy amikor nem vagy ott, még szívatni is fogják.

Amúgy pedig nekik ehhez mégis mi közük van?

2011. máj. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15:00

bocs, de biztosan mondhatom, hogy nem teher neki, azt is biztosan tudom, hogy ha akarta volna, akkor elveszíthette volna korábban. Lehet, hogy ez meglepő, de ismerem annyira őt, illetve a körülményeit, hogy ezt 100%ra tudjam mondani.

A barátnőim meg akiknek elmondtam, nem random ismerősök, hanem 6 éve a legjobb barátnőim, akiket már családtagnak érzek, és ennyit igazán rájuk merek bízni. Tudom, hogy rendes, felelősségteljes emberek, akik nem piszkálnak random embereket azzal, hogy szüzek-e vagy se. Ha elfelejtetted volna, én is szűz vagyok, és egyszer az életben nem bizéltek vele soha. És nem is hallottam őket soha még viccelődni se szűz pasikon. Sőt, azt is tudom, hogy egy kivétellel mind szűz fiúval vesztették el, bár pár évvel fiatalabbak voltak mint én. De pl az egyikük pasija 20-on felül volt, és semmi gondot nem csináltak belőle, hogy szűz volt. És az az egy aki tapasztaltabbal veszítette el, nah ő most jött össze egy sráccal, aki 21 és szűz, és a csaj mondta, hogy ő örül neki.

Szóval normális ember nem fog emiatt senkit cikizni, és én tudom, hogy ők nem olyanok.

És anyibban rájuk tartozik, hogy párkapcsolati és szexuális téren gyakran kérek tőlük segítséget, véleményt, mert nekem úgy sokkal jobb ha tudok másokkal beszélni róla, és ők sose piszkáltak, mindig segítettek, meg ők is megosztották a tapasztalataikat. Szerintem ebben semmi rossz nincs, hogy megbízok bennük, és tudok velük beszélni róla ahelyett, hogy magamban őrlödnék valamin.

2011. máj. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 emlya ***** válasza:

Miért ne.....

22/L

2011. máj. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!