Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gyerekek! Menőbbnek érzitek...

Gyerekek! Menőbbnek érzitek most magatokat, hogy 14-15 éves létetekre nem vagytok szűzek?

Figyelt kérdés
Akinek nem inge, ne vegye magára.
2011. máj. 30. 17:49
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
68%

Bocs, de a kérdésed elég primitív, te meg szerintem igencsak szűklátókörű lehetsz.


Szóval: aki 15 évesen nem szűz, az a tény számodra már önmagában negatívumot hordoz?


Kérdezek valamit: ha egy lány azt mondja, hogy 15 évesen lefeküdt a barátjával, és szereti, akkor is ugyanolyan elbírálás alá esik a számodra, mint aki 15 évesen 5 diszkóban átélt szexen van túl?

2011. máj. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 ScarCity11 válasza:
100%

15 évesen veszítettem el a szüzességem csak én nem azért mert menő akartam lenni hanem azért mert szerelmes voltam a mai 14-15 évesek úgy basznak mintha muszáj lenne... bár attól hogy ide ezt felveted kérdésnek nem fog változni semmi

F/22

2011. máj. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
100%

En 15/L vagyok es szuz:)

De nem itelem el azokat,akik ennyi idosen nem azok:)

2011. máj. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

igaz én már 21 vagyok és csak visszaemlékezés alapján írok, de annak idején, mikor elkerültem gimnáziumba, a többi 14-15 éves közé, igen, menők voltak a nem szüzek... akkoriban még nem volt ekkora divat, mint most, így az elsős lányok között kb. 4-5 volt, aki ezzel menőzött, folyamatosan a szexről beszéltek, a többiek pedig tátott szájjal hallgatták őket, és irigykedtek (köztük én is)...


de mivel manapság már a 14-15 éveseknek több mint a fele nem szűz, talán nem is annyira menő, hiszen kevesebben vannak azok, akik emiatt irigykednek és szívesen hallgatják a meséket/rémmeséket a szexről :) kevesebben teszik őket menővé....lassan átfordul a kocka, és megint az lesz a menő, aki még szűz :D mindig az a menő, aki kitűnik valamivel, ami a többieknek nincs...remélhetőleg pár év és ez a valami a szüzesség lesz ;)

2011. máj. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Azért szomorú tény, amit állítasz. Ebben a felgyorsult, kissé elgépiesedett világban sajnos ez egy tendencia. És nem csak a szexualitással van gond. Az érzelmek devalválódtak.
2011. máj. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
90%

Nem pont a kérdésedre válaszolok, de azért leírom a dolgot úgy, ahogy én látom. 14 éves vagyok, leány. Mint minden más velem egykorúban, bennem is tombolnak a hormonok, fantáziálgatok, tetszenek a fiúk. Az is sokat jár a fejemben, hogy jó lenne, ha megszeretgetne valaki, csókolgatna, és szeretkeznénk. Viszont mikor jobban belegondolok, mindig rájövök, hogyha eljutnék odáig, nem merném megtenni. Ennek több oka is van. Először is, még csak 14 éves "kis csitri" vagyok (személy szerint nem tartom magamat annak), testileg, lelkileg egyaránt fejletlen. Továbbá mi lenne akkor, ha véletlen elrontanánk valamit, a gumi elszakadna, és teherbe esnék? Vagy elrontanám az életem, vagy megölnék egy magzatot. Egyelőre még a felelősséget is túl nagynak érzem.

(Bocs, hogy nem igazán a kérdésre válaszoltam.)


Saját magamból kiindulva nem tudom hogyan van elég bátorságuk ilyen fiatalon ekkora felelősséget vállalni. Azt sem hiszem, hogy ettől menőbbek lennének (persze ők azt hiszik). Amiben biztos vagyok az az, hogy mikor ott lesz az ideje annak, hogy a szerelmével kulturált körülmények között szeretkezzen egy ilyen fiatal (nem mint a nyulak), már "kiégettek lesznek", semmi varázs nem marad az egészben. Annak az érzése, hogy eggyé válnak, már nem fog semmit sem jelenteni számukra.

2011. máj. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Megmondtam: akinek nem inge, ne vegye magára.
2011. máj. 30. 18:01
 8/33 A kérdező kommentje:
18:00, örülök, hogy még vannak olyanok, mint te. :) Remélem, tényleg komolyan gondolod, amiket írtál.
2011. máj. 30. 18:02
 9/33 anonim ***** válasza:
77%
Így gondolom, nem szokásom hazudni, főleg úgy, hogy anonim az oldal.
2011. máj. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
0%
Te nem 14 vagy hanem egy öreglány aki valoszinü, hogy nem kell senkinek. Persze ilyen fejletlen lélekkel????
2011. máj. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!