Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tesztek, mikor férfi...

Mit tesztek, mikor férfi létetekre abszolut életképtelennek érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nem vagyok annyira ügyes amilyen az átlag.Nőügyekben se meg sok minden másban sem.Már felnött férfi vagyok sokmindent összehoztam az életemben és sokmindent nem ami normális lenne.Mintha egyre jobba süllyednél bele a letargiába,tehetlenség érzésébe.
2011. júl. 20. 09:26
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
*jobban süllyednék
2011. júl. 20. 09:27
 2/22 anonim ***** válasza:
Több megoldás lehetséges, de ahhoz jobban kell ismerni a körülményeket, amik miatt ezt érzed. Gondolkodtál már azon, hogy esetleg felkeresel egy pszichológust?
2011. júl. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:

Bár én nő vagyok,de ez az érzés szerintem mindenkinek ismerős,mindenki átélte már az életében.Miben nem vagy ügyes?Ez így relatív,lehet mondjuk a sportban nem,de kommunikációban igen,stb.Nőügyek meg változhatnak egyik napról a másikra is,sose tudhatod mikor találkozol azzal a bizonyos nagy Ő-vel.

20/N

2011. júl. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Körülmények...hát a csajózás ebben a korban már simán kéne menjen, gyors felfogóképesség...teljesen lassú vagyok agyilag...mintha mindent forditva csinálnák fonák módra, na jó nem mindent, de elég 3 fonák dolog napjára.Felnőtt férfiként már én kéne tudjam tanitani a gyerekeimet dolgokra.(ha esetleg lenne gyerekem)....
2011. júl. 20. 09:42
 5/22 A kérdező kommentje:
Nehéz igy leirni...például tök jól tudok parkolni de vannak napok annyira béna vagyok, hogy 2-3x próbálkozok amig kijőn, vagy ebben a kórban már kéne tudjam a vágyat előcsalogatni egy nőből...hiszen volt időm tapasztalatot szerezni...de totál csődnek érzem magam, pedig nem vagyok az minden téren...de férfitől elvárnak mindent, mindenhez értsen, talpraesett legyen és én nem ütöm meg az alsó határt egyes dolgokban(másokban meg egész profi vagyok....nehéz leirni ezt igy, hogy átlátható legyen...
2011. júl. 20. 09:46
 6/22 anonim ***** válasza:
Valahogy értelek,én is fiú,bénaságot mutatok én is nőügyben
2011. júl. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Szerintem csak túlságosan rágörcsölsz a dolgokra.

Ne vedd annyira komolyan, hidd el ha lazább vagy és elhiszed, hogy néha Te is hibázhatsz (mert igen, mindenki szokott hibázni.nemtől függetlenül.) akkor könnyebben fogod venni a dolgokat és minden egyszerűbben fog menni.

Csak lazíts!:)

2011. júl. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
Megkérdezhetem,hogy esetleg Te gondolsz-e valamire,amitől lehet a problémád?
2011. júl. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
51%
Az utolsó válaszolónál a pont, aki pedig azt mondta hogy "lazíts" annak fogalmam sincs az emberi pszichéről. Visszatérve az utolsóhoz igen, neked kell rájönnöd hogy ez mitől alakult ki benned. Ha rájöttél meg kell szüntetned a kiváltó okot. Ha ez megvan akkor kezdheted átformálni a viselkedésedet.
2011. júl. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Hát van úgy, hogy akár 6-8 évvel fiatalabb haver, sokkal ügyesebb mint én.Nem a görcsöléssel van a probléma, hanem azzal, hogy ahogy telik az idő tök égő egy felnöttnek szarvas hibákat elkövetni...a nők elvárják hogy talpraesett legyél, másképp nem vagy férfi a szemükben, a többi férfi akár idegen akár nem meg egyenest lúzernek tekint mikor látja hogy le vagy maradva dolgokkal, hogy bénázol...
2011. júl. 20. 19:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!