Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Eléggé szűk vagyok. Hogyan...

Eléggé szűk vagyok. Hogyan lehetne tágítani? És hogy lenne könnyebb az első?

Figyelt kérdés
Elég régóta vagyunk együtt a pasimmal és próbálkoztunk a szexxel... (Előtte volt petting is.) De amikor megpróbálta berakni eléggé fájt.. (Lehet hogy érzékenyebb vagyok.. ?! :S) kis időre félreraktuk a próbálkozásokat.. kérlek segítsetek hogy hogy tudnék ellazulni legjobban? vagy hogy tágulhatok?.. (mindketten szűzek vagyunk és nagyon gyengéd velem :) )
2009. márc. 17. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt marad a kézi megoldás: 1 ujj, 2 ujj (nem kell sietni) - ha az megy, lehet ismét próbálkozni.
2009. márc. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
82%
Hát énis nemrég (kb féléve) vesztettem el, és nekem nem volt típusos a szüzhártyám, szal alig volt rajta járható rész, még tampont se tudtam feltenni:S és a barátom is szüz volt, éshát én ugy gondoltam egyszer túl kell esni rajta, laza voltam meg minden, és ezt Neked is javaslom: először mindenképpen Te irányíts, legyél fölül és úgy csússz rá, mivel még Ő is tapasztalatlan nem érzi annyira elsőre,hogy neked mennyire fáj.Szóval elsőre sztem te irányíts, én is ugy tettem, bár nekem szörnyű volt:D de neked nem lesz az;)
2009. márc. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
csak nyugalom :) ha nem vagy elég síkos akkor az már alap baj! szóval a lényeg hogy felizgasson rendesen! ne feszengjetek! ha az segít előtte beszélgessetek! egy kis masszázs! vagy esetleg ne úgy vágjatok bele hogy na akkor most csináljuk! hanem mondjuk kezdjetek el filmezni... utána el lehet kezdeni... simogatással csókolózással... orális izgatással... ujjazással... aztán lassan óvatosan megpróbálhatjátok! de mondom a legfőbb hogy lazuljatok el MINDKETTEN és izgasson fel rendesen! sok sikert!
2009. márc. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok ember van igy vele...

de azt csak ugy tudjatok megoldani hogy teljesen ellazultok mind a ketten es nem paraztok ilyeneken!!!

eloszor pettinggeljetek... 1 uj 2 ujj mint mondta az elottem valo is es sok sikosito.. nah meg izgasson fel o is es akkor taguls zmajd nyugii !!!

elsore lehet fajni fog de az ellen nincs mit tenni :(

sok sikert !!!

es no para csak arra gondoljatok hogy ti vagytok 2 en es midnen jo !!

2009. márc. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

erre a hétvégére terveztünk egy dvdzést... :)

2009. márc. 18. 15:26
 6/6 anonim ***** válasza:
na hát akkor sok sikert még egyszer :)
2009. márc. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!