Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek tapasztalt vagy...

Szerintetek tapasztalt vagy szűz lánnyal jobb elveszíteni a szüzességed?

Figyelt kérdés
nem tudok dönteni...
2011. jún. 2. 19:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
tapasztalt( kicsavar mint a citromot) xd
2011. jún. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
78%
Lehet ,hogy még is jobb lenne ha egy szűz lánnyal vesztenéd el,mert hát ha bakizol akkor ő azt észre se veszi s igen akkor ugy gondolja ,hogy az úgy van...Szerintem...
2011. jún. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Szerintem azzal a jobb, akit szeretsz. :)
2011. jún. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz dönteni? Nem a szerelemről kéne szólnia? Vagy csak én vagyok betokosodott?


....

2011. jún. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Gerapppa válasza:
Bakizol mit lehet bakizni csak bedugod-meg ki-be-ki-be-ki... mellesleg hogy a kérdésre válaszoljak én szűzt mondanám
2011. jún. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%

attol függ. szeretnéd hogy mindkettőtöknek első élmény legyen, vagy rögtön beleakarsz csapni a lecsóba és mélyviz. én személy szerint örülök hogy a barátnőm is szüz, és együtt fedezzük fel a dolgokat, és mindegyikünknek ujdonság ez az egész. ajh de szeretném ha holnapeste már aztirhatnám hogy nemvagyunk szüzek :) ejjj, de egyelőre még de. :)

pedig már 21/f

2011. jún. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

értem köszi a válaszokat.

am lenne egy csaj aki háát elég tapasztalt és találkozni akar velem meg le is akar velem feküdni (már nagyon akarja) és én még szűz vagyok és nem tom h oda adjam-e magam neki mert hát már eléggé szeretnék lefeküdni valakivel és nagyon szép csaj el tudunk beszélgetni is minden jo.

csak nem tok dönteni

2011. jún. 2. 21:17
 8/17 anonim ***** válasza:
Attól még hogy valaki párszor szét tette a lábát, lehet nagyon szar, ugyanakkor a szűz is lehet nagyon jó.
2011. jún. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok? mennyi partnere volt már?

tudja h szúz vagy? lehet, hogy ez izgatja..

2011. jún. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ez a szempont nem oszt, nem szoroz.
2011. jún. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!