Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van különbség szerintetek a...

Van különbség szerintetek a kettő között?

Figyelt kérdés
Egyre több helyen lehet látni hogy hivatásos csajok vállalnak szüzesség elvételt ami szép és jó mind azoknak akik valami oknál fogva szüzek. Bár sokan támadják azt ha valaki egy k.rvával veteti el a szüzességét de közben sok csaj aki már nem szűz és a barátja az egy nyűgnek fogja fel ezt az egészet és unja.(több ilyen csajt ismerek :) természetesen nem szeretnék általánosítani) Akkor végül is nem mindegy mert ha a bnőddel is egy egyhangú a k.rva meg legalább jobb képet vág hozzá. Szerintetek? :)
2011. jún. 3. 17:48
 1/1 silent_shadow válasza:
lehet én vagyok finnyás, de én nem mennék kurv*zni, főleg nem az elsőnél..a szűz pasik amúgy is figyelmesebbek az ágyban vannak nők akik sokkal jobban szeretik őket, mivel jobban odafigyelnek és oda adóbbak, ráadásul az elsőre szerintem mindenki emlékszik, nemszívesen emlékeznék egy testkereskedőre =)
2011. jún. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!