Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » FIÚK! Szerintetek lefeküdhetné...

Izééékeh11 kérdése:

FIÚK! Szerintetek lefeküdhetnék a pasimmal?

Figyelt kérdés

szóval tudom hogy fiatal vagyok meg minden,de én nagyon akarom,és le AKAROKK feküdni a pasimmal (aki 15 éves). és szerintem lelkileg is meg mindenhogy fel vagyok rá készülva,csak az a baj hogy félek,mit mondana ha meglátna meztelenül :$

ezért montam hogy fiúk: szerintetek 162 cm hez túl sok a 46 kg??

ezt csak azért kérdem mert pl a szüleim lekövéreznek. mások szerint meg vékony vagyok :S

és ti mit szerettek egy lányban,ha van rajta mit fogni vagy hogyha karcsú??

13L


2011. jún. 6. 22:56
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát szivi ha ilyen kérdéseket teszel fel akkor hidd el, hogy még nem vagy rá felkészülve :)
2011. jún. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Azt szeretem egy lányban, hogy 13 évesen nem dug.
2011. jún. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim válasza:
100%
Te nagyon nem vagy még érett.. de a te dolgod, max majd mehetsz elvetetni a gyereket nagyokos -.-
2011. jún. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
jólvaN DE én le akarok vele feküdni,egyrészt mert szeretem másrészt mert félek h vele is az lenne mint az előző barátommal aki am pont ezért szakitott velem h nem dugattam meg magam :'D
2011. jún. 6. 22:59
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Ó ANYÁM no.1.: AKAROKK??? Amíg két ká-val írod az akarok szót, addig ne szexelj.

Ó ANYÁM no.2.: 13 évesen??? A fiút bűncselekménybe hajszolod, amelynek becsületes neve megrontás, azt ugye tudod? Ha már b*szhatnékod van, legalább várd ki azt az 1 évet, amíg legális lesz, de én 16 éves korodig (feltéve, hogy addigra leszel elég érett a dologhoz) várnék. Tudod egyáltalán, hogy mi az a védekezés?

Ó ANYÁM no.3.: 162 cm és 46 kg??? Az kevés, nem hogy sok. Ne fogyj tovább semmiképpen, aki kövérnek mond, annak baj van az értékrendjével. Még egy 5 kg biztos felmehet, de inkább olyanoktól válaszára hagyatkozz ebben, akik értenek is hozzá, mert én nem annyira.


Konklúzió: NE FEKÜDJ LE A BARÁTODDAL! NE! NE! NE! NE! NE!

2011. jún. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Istenem.....tedd csak tönkre magad, tessék. Hihetetlen, mennyi kisp*csa van.
2011. jún. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Most már tényleg komoly baj van veledXD És akkor? Ha valaki bele ugrik a kútba akkor te is? Nem fekedtél le vele és akkor mi van? Menj alukálni inkább:)
2011. jún. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
:-)
2011. jún. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Nyugtass meg, hogy kamu...
2011. jún. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Nem venném a mérget rá, hogy provokál, mert sok hülye van manapság. De ha esetleg mégse provokálna, már leírtam a véleményemet, azzal nem árthatok. :D
2011. jún. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!