Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Még nem rég vesztettem el a...

Még nem rég vesztettem el a szüzességem a mostani pasimmal és még mindig gátlásaim vannak miért nem tudok olyanokat csinálni amit ő akar?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 00:12
 1/7 anonim ***** válasza:
nem tudtok pulykázni pl?
2011. júl. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
pózok stb. pedig sokszor vevő lennék rá de nem megy
2011. júl. 4. 00:18
 3/7 RaksashaGirl ***** válasza:
Mit értessz az alatt hogy nem megy? Pontosíts! Mi is könnyebben tudunk akkor segíteni..
2011. júl. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azt értem azalatt h mikor nekikezdenénk vmit kap az agyam és megállítóm a pasimat
2011. júl. 4. 00:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy még elég érett lelkileg. De még belejöhetsz, ha nemrég vesztetted el.
2011. júl. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
mert hülye vagy inkább dőlj hátra és élvezd az egészet vagy pucsíts ahogy éppen opcionális.
2011. júl. 4. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nemrég vesztetted el, akkor nyugi van. Lassan fel fogsz oldódni. Idővel mindent könnyebben fogsz megtenni.

Az elején velem is így volt, de azóta sok mindent kipróbáltunk. És könnyű is volt, mert a párom is a nulláról kezdte.

:)

2011. júl. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!