Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzen elkeztem méhnyakrák...

Szüzen elkeztem méhnyakrák elleni védőoltást kapni, és még csak az elsőn vagyok túl, kezdhetek-e közben nemi életet élni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok így nem tapasztalatból beszélek de úgy tudom, hogy nem
2011. jún. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne kezdd el közben.
2011. jún. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha már ennyi pénzt ráköltesz, akkor bírd már ki addig amíg befejezik. Úgy semmi értelme ha közben összefekszel valakivel.
2011. jún. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csökkenti az oltás hatékonyságát, másrészt pedig nem szűz nőnek csak akkor lehet beadni, ha rákszűrés negatív eredménye van. Ha le is feküdnél a barátoddal utána kellene rákszűrésre is menni, ami plusz költség. De kérdezd meg mit mond a nőgyógyászod.
2011. jún. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tilos, de nagyobb a vakcina hatékonysága ha szüzen várod meg a félév leteltét. A gumi óvszer lényegesen, de nem maximálisan véd meg a HPV vírustól, ahogyan más nemi úton terjedŐ vírusoktól sem nyújt 100 %-os védelmet. Javaslom várj, nem éri meg a kockázatot ha már kaptál ilyen lehetőséget. A méhnyakrák kialakulásának 30-40%-áért felel ennek a vírusnak valamelyik fajtája. Ha gondoljátok menjen el a barátod is egy HPV szűrésre. Férfiaknak is megcsinálják, 5-6000 Ft körül mozog a vizsgálat ára. Irány az urológia, ahol leveszik a szükséges kenetet (ami nem túl kellemes), de túl lehet élni természetesen.
2011. jún. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!