Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Már nem szüzek is megkaphatják...

Már nem szüzek is megkaphatják a méhnyakrák elleni oltást?

Figyelt kérdés
ha már nem vagyok szűz akkor is ugyanannyira hatásos az oltás mintha szűzként kapnám meg? Előre is köszi a válaszokat :)
2011. júl. 20. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

[link]

a többi cikket is olvasd el.

2011. júl. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Megkaphatod, de elvileg akkor hat a legjobban ha még szűz vagy. Nekem ezt mondták...

És meg is kaptam mert még az vagyok.

2011. júl. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tyűh az első válaszadó cikkje durva... Mikor megjelent ez a cucc engem nem érdekelt, mert nem voltam szűz és amúgy is tök drága volt, de mostmár egyenesen tiltakoznék ellene...
2011. júl. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 napietus ***** válasza:

ilyen cikket bárki tud írni, én is írhatnék hasonlót pl. a kanyaró oltás ellen, és nyilván tudnék hozzá mindenféle tanulmányokból tudományosnak tűnő érvelést összeollózni. az oltás jó, bár az igaz, hogy aki évente eljár a szűrővizsgálatra rendesen, az nincs veszélyben, mivel a méhnyakrák nagyon lassan alakul ki és ha időbn fülöncsípik, jól gyógyítható.


kérdésre: a leghatásosabb akkor, mikor valaki még szűz, de később is be lehet adatni.

2011. júl. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy bárki tud ilyen cikket írni, de én hiszek ( [link] neki. (Amúgy érdemes a többi cikket is elolvasni.)

Ha valaminek több a mellékhatása, mint a haszna akkor az még józan paraszti ésszel sem éri meg.

Mindenki maga döntése, hogy mit tesz a testével és az egészségével.

2011. júl. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én anno megkaptam az oltást, még szüzen, mivel én hajlamos lehetek a méhnyakrákra - anyai ágon minden nőtagnak volt. Nem szüzeknek abban az esetben érdemes még beadni, ha csak egy férfival feküdtek le, és az is még szűz volt.
2011. júl. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az igen hát most elgondolkodtattatok ezekkel a cikkekkel. :|

Nálunk anyai ágon senki nem volt méhnyakrákos a feljebbvalóim se meg senki.. akkor kevesebb esélye van annak hogy én is az legyek.

Hát nem tudom most ugy vagyok vele.. hogy többet árthat az oltás, mintha elmegyek mindig szűrésre és ha véletlen elkapom és hamar észreveszik akkor is gyógyítható, és még mindig nem vagyok epilepsziás se lebénult.

2011. júl. 23. 13:49
 8/8 anonim válasza:
Annyi esélyed van mint bárki másnak ... A rák mindenkiben ott van, csak nem alakul ki.
2011. júl. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!