Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok. Nagyon szeretem,...

Szűz vagyok. Nagyon szeretem, ha a barátom kinyal, de ha megpróbál ujjazni, kis idő után fáj. Mostmár le szeretnénk feküdni. Nagyon fog fájni? Hogyan készülhetnék fel rá? 19/L

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:

van akinek fáj, van akinek alig, ilyet is sok helyen olvastam már. nekem spec qrvára fájt, úgy éreztem szétszakadok, de a legtöbb lánynak nem vészes szerintem, ahogyan az olvasottakból leszűrtem.

szóval embere válogatja

19/L

2011. jún. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Három lényeges dolog van ezzel kapcsolatban: Legyél lelkileg kész rá, Ismerjétek egymás reakcióit, És talán a legfontosabb: bízz meg a barátodban.
2011. jún. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tényleg nehéz erre bármit is mondani, mert nekem pl az ujjazás még mindig fáj, elsőnek is és most is. Furcsán hangzik, de maga az első szex fájdalommentesebb volt mint mikor ujjaznak. Lehet, hogy a barátom nem csinálja jól, lehet hogy valamiért tényleg nem bírom. Nem valószínű, hogy nálatok is ez a baj? Szűk vagy nagyon?
2011. jún. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!