Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác aki ugy tudja én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dori970103 kérdése:

Van egy srác aki ugy tudja én már smároltam de ez nem igaz. El nem mondhatom neki hogy hazudtam, mert sokan igy tudják:S És elvileg hamarosan megpróbál majd lekapni. De én nemtudom mitcsináljak. Mármint sejtem de a nyelvemmel mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
Nagyon kérlek segitsetek!
2010. júl. 5. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
ez aranyos.(: amikor én ilyen helyzetben voltam annak idején leutaztam mamámhoz mert tudtam h ha "rosszul" csinálom akkorsem lesz semmi baj mert nem ott lakom és legalább gyakorlok.de ne aggódj ez felesleges vol.tudni fogod mit kell csinálnod.ez természetes.(:
2010. júl. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 MyItBe válasza:
Kedves kérdező! Igazából azt csinálsz a nyelveddel, amit akarsz, bízd a fantáziádra. Amúgy meg átdugod a nyelved a szájába, onnan meg gyerekjáték. Ha a srác rendes, ő majd segít neked tudat alatt! Remélem tudtam segíteni.
2010. júl. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nincs olyan hogy rosszul csinálod.ne legyen rossz a leheleted és kész.
2010. júl. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld a fogaid nem túl előre tolni, mert az olyan rossz, ha valaki a fogával smacizik.
2010. júl. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:) Sokat segitettetek :) És amugy ez természetes hogy (elvileg ma akarja) szóval természetes hogy ilyenkor nagyon-nagyon ideges vagyok ??:/
2010. júl. 5. 13:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első csóknál mindenki ideges.(: Nyugi! gondolj arra hogy túl leszel rajta és még hazudnod sem kell majd senkinek többet.
2010. júl. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!