Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ferfiak, nektek mennyire...

Ferfiak, nektek mennyire "fura", ha egy huszoneves lany meg szuz es kapcsolata sem volt?

Figyelt kérdés

Nem az erdekel, hogy ez most jo vagy nem jo, hanem, hogy mit gondoltok. Pl. azt, hogy "jesszus, valami komoly defektje lehet" vagy azt, hogy "orulten szentimentalis lehet, hogy az igazira var". Mit?

20/L


2011. jún. 9. 14:25
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
70%
Személyesen ismerek ilyen lányt ennek ellenére én nem hinném el.
2011. jún. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
89%
Én azt gondolnám, hogy végre egy rendes lány, aki nem dobja oda magát 10 évesen az első jöttmentnek.
2011. jún. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
49%

Ez lányfüggő. Mindenképpen elméleteket gyártanék. Aztán, hogy mi a valóság, nem tudom.



23/F

2011. jún. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
41%
Attól függ, hány éves korig kérded, mert mondjuk 23-24 éves korig még nincs gond, onnat tovább már kicsit fura nekem, gondolom magamban, biztos fúra felfogása van a csajnak, vagy hivő vagy nagyon válogat, senki se jó neki, vagy valami nem ok vele.
2011. jún. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
21%

Valami biztosan nincs rendben azzal a lánnyal.

Mert ez nem normális.

2011. jún. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Na de milyen elmeleteket? :) Egyebkent mas teruleteken sikeres vagyok, modellkedtem mar, vegyesznek tanulok, sok baratom van, sot, tobb ferfi, mint no, regota dolgozom (gimi mellett is dolgoztam, hogy onallosodhassak) onkenteskedtem is allatmenhelyeken mikor idom engedte. Ez az egy dolog azonban hianyzik az eletembol. Tudom, hogy miert nem volt meg kapcsolatom, de ezt most nem irnam le, mert egy kisregeny kerekedne ki belole. :) Koszi a valaszokat, varom meg. :)
2011. jún. 9. 14:35
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

Semmit sem gondolnék. Nekem ez nem mond semmit, hogy valaki szűz, vagy nem szűz. Szerintem az egy barom, aki ez alapján kezd el elméleteket gyártani, nincs ebben semmi. Legalábbis nem lenne, ha az emberek nem csinálnának ekkora feneket ennek a "szűz-nem szűz" dolognak.


21/F

2011. jún. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
Sose utasitottatok még vissza lányt, aki Titeket kívánt? Csak mert engem minden fiu visszautasit, akit én kivanok. A Facebookom meg teli van idegen ferfiak like-jaival es bokjaival. (35/L)
2011. jún. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
5%
Csak az hogy csodálom hogy eddig bírtad:) Ha így nyáron lenne kedved kipróbálni milyen csókolózni, szeretkezni írj egy levelet:)
2011. jún. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
11%

1. az a fura hogy így foglalkoztat,ha természetenek vennéd akkor lehetne mondani hogy csak nem jött össze stb..Valószínűleg túl rágörcsölsz a témára,ami nem jó!

Ha még mindig ott tartasz mit szólnának érte mások,és hogy xy bezzeg már 16 évesen túl van rajta addig szintén nem jó

2. 20 éves vagy az még nem olyan durva..de 23 és attól felfelé már tényleg elgondolkoztató.Arról nem beszélve hogy nem lesz nagyon időd "kiélni"magad(nem a mindenkivel összefekvésre utalok,csak egy kis tapasztalatra)


Nem kell félni a szextől!!

2011. jún. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!