Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk/pasik/férfiak! A szűz...

Fiúk/pasik/férfiak! A szűz lányok előbb érdekelnek titeket, mint egy nem szűz lány egy szex erejéig vagy akár tovább? (a szűz vonzó) Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
kort is írjatok.!
2011. júl. 10. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nem számít hogy szűz vagy nem mert nem ez alapján döntök.
2011. júl. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
értem, csak szokták mondani, h a férfiak szeretik a szűz lányokat, és h ez mennyire igaz. :)
2011. júl. 10. 23:10
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

szűz mert én is kezdő vagyok, és nem szeretem ha már más is járt benne előttem "én legalábbis szeretem ha bennem bízik meg elsőnek"

19F/19L (és mindkettőnknek az elsők voltunk mindenben, közel fél éves kapcsolat után)

2011. júl. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2011. júl. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
én is csatlakoznék az elöző kommentelőhöz,mert azért is szűz mert akkor legalább igy nagyobb a vágy,és ugy mégjobb lessz! :)
2011. júl. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Máté1999 válasza:
33%
én a szüzet választanám, mert még én is az vagyok, de ha nem lennék, és a nem szűz is csinos, akkor a nem szüzet választanám
2012. febr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

Kedves Kérdező! Magam már egy negyvenes pasas vagyok, de a párom szűz volt akkor, amikor összejöttünk (nem sokáig már :P) huszonéves voltam akkor. Nekem az ő szüzessége azért volt vonzó, mert őt komolyan és igazán szerettem, nem csak átmeneti együttjárós, szexelgetős, de tartalom nélküli kapcsolatnak szántam, így nem okozott semmiféle etikai vagy elvi problémát, hogy ő még csak 17 volt és szűz.

Az ő esetében persze, egy huszonéves srác számára vonzó volt a szüzesség, de egyben hatalmas felelősség is. Hogy ne legyen pl rossz élménye az első szex, hogy harmonikusan összecsiszolódjunk, stb. Én, hogy egészen őszinte legyek, nem mentem volna bele olyan "szűzlánybeavató" kapcsolatba, ahol előre tudom, hogy egyébként semmit sem akarok tőle.

2012. máj. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Baby Firefly ***** válasza:
80%
én szűz vok, de nem vagyok ronda... 16/L
2012. máj. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem számít, alapvetően nem ez alapján szeretnék párt választani. De ha még szűz, lehetőleg ne titkolja el, mert akkor nyilván az első együttlét fokozott figyelmet követel majd mindkettőnktől. És tényleg ott a férfin a felelősség, hogy ha az első nem is lesz igazán jó (érthető okokból) legalább rossz élményként ne maradjon meg.


F/35

2012. jún. 2. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
35%

Szűzt

23 F

2014. szept. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!