Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Azon lányokat kérdezem, akik...

Azon lányokat kérdezem, akik számára nagy érték volt a szüzességük és miután elveszítették, röviddel utána szakított velük a párjuk. Hogyan kezeltétek ezt a szituációt? Hogyan tettétek túl magatokat a történteken?

Figyelt kérdés
Bennem nagyon mély nyomot hagyott és nagyon csalódott vagyok, mert nem érdemelte meg ezt az ajándékot. Egy ribancnak érzem magam emiatt, pedig hónapok múltán kapott meg és nem tizenéves csitri vagyok. Elképzelni sem tudom a szexet mással. Hogyan nézzek egy tisztességes fiú szemébe, és mondjam el, hogy egy ilyennek adtam? Fogalmam sincs, hogyan tegyem túl magam ezen a dolgon. Bizonyára túldramatizálom a dolgot, de egyszerűen úgy érzem, kihalt belőlem vmi, fél embernek érzem magam.
2009. márc. 20. 19:24
 1/10 anonim válasza:
100%

Szia!

Velem is pont ugyanez történt... Én is hónapok múlva adtam neki oda a szüzességem... De, utána elhagyott.

Összejött mással. Mai napig nem tudom magam túltenni rajta, én se tudom mással elképzelni a szexet, már nem is kívánom.Azóta már vagy 100-szor megbántam. :S De, azt is tudom, h az "övé" nem lehetek többé.

Figyelj, arról nem te tehetsz, hogy megbíztál benne és ilyen csúnyán kihasznált.

El kell mondanod, annak akivel majd leszel. Mert nem vagy ribanc.

Sok sikert, és kitartás! :)

2009. márc. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Kb. velem is így volt sajnos. 3 hónap után adtam neki oda a szüzességem komoly kapcsolatnak gondoltam, azt hittem teljes mértékben szeret. A legdurvább az az egészbe, hogy nem volt jó így visszagondolva. Szóval olyan ügyetlennek éreztem, nem azt, "hogy vigyázok a barátnőmre". Azt hittem ő is velem veszti el. Nem nagyon beszélt a volt kalandjairól. Szakítottunk, és az egyik legjobb barátjától tudtam meg hogy kivel feküdt le eddig. Furcsa volt. Eléggé kiborultam, hogy miért pont neki adtam oda a szüzességem. Kb 8 hónap kellett ahhoz hogy teljesen kiheverjem a szakítás fájdalmait, és megtaláltam a mostani páromat. Vele írtó jó minden:) Ne csüggejd, találsz 10000x jobb pasit :)
2009. márc. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy ez történt és így érzed. Látod teljesen felesleges volt várni, mert most csak még nagyobb csalódás ért. (Elmúlt már a cinikus időszakom, de most azt mondanám: Látjátok basszus, amiről beszéltem, hogy baromira mindegy, hogy mennyi ideig várakoztatja a lány a fiút. A srác úgyis azt csinál amit akar.)


Úgy fogod túltenni magad a dolgon, hogy megérted, hogy az első szexnek egy ilyen kis senkiházival semmi jelentősége. Vedd úgy hogy meg sem történt. Majd csak sikerül egy idő után, megérteni és feldolgozni. Túl nagy jelentőséget tulajdonítottál ennek a dolognak és látod most, hogy csalódás ért... saját magadnak generáltad ezt.

De így neveltek, ilyen vagy nem tehetsz róla.


Azon viszont ne spirázd magad, hogy "hogy nézel egy tisztességes fiú szemébe", mert az hogy szűz vagy-e még teljességgel minimális jelentőséggel bír. Hidd csak el. Legyél ahhoz a tisztességes fiúhoz, te is nagyon tisztességes és rendben lesz minden. A párválasztás mindig blindre megy. Nincs recept rá.


(Csak kiváncsiság: Meddig kellet várni rád?)


25/f

2009. márc. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
4 hónapot.
2009. márc. 20. 20:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Rám 11 hónapot várt (plusz fél év udvarlás) és aztán fél év múlva szakított velem. Minden nap egy helyet tartózkodunk. Volt már olyan is, hogy az egész folyosón mehetett volna, és direkt elém jött, én meg nem tudtam, merre akar menni, erre rámszólt, hogy mennyé má b*zmeg. Aki fél éve még imádott... És én meg nem vagyok összetörve! Szánom, ahogy viselkedik és szivesen segítenék rajta, de azt neki kell akarni... Akit én szerettem, és akivel lefeküdtem, azt szeretem, mert az nem ugyanaz aki most b*zmegozik...
2009. márc. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem tudom. Fiú vagyok, de nem tudok értelmes magyarázatot adni azon kívül, hogy egy senkiházi péniszarcú királylány az a srác aki elhagyott téged.

A 4 hónap az nem olyan sok... bírható. Még nekem is.


Csak annyit tudok mondani, hogy sok tisztességes srác szaladgál még odakint. Majd csak rád talál majd valamelyik.



Fel a fejjel és sok sikert.



25/f

2009. márc. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valóban nem biztosíték semmire az, ha váratod a srácot. Sok olyan boldog kapcsolatot láttam már, ami az ágyban kezdődött, míg arra is bőven van példa, hogy hónapokat várnak, és utána derül ki, hogy a szex egy fos köztük. Mindenesetre semmiképp se érezd magad ribancnak, mert nem vagy az!!!nem te tehetsz róla, hogy a srác ezt csinálta.
2009. márc. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%

Egyszerűen föl nem tudom fogni, hogy egy evolúciós maradék köré miért kell ilyen misztikumot szőni, jobban tennék a nők, ha könnyebben kezelnék ezt a dolgot, sok fájdalomtól megkímélnék magukat.


Kedves kérdező, Te pedig főleg túldramatizálod a dolgot. A nők 99%-a nem az első partnerénél fog megállapodni.

2009. márc. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
Túldramatizálod tényleg,de abból a szempontból meg tudlak érteni,hogy az mindig szar érzés ha átbasszák az embert,attól függetlenül,hogy szűz e még vagy nem. Ez nem Téged jellemez,hanem a volt barátodat,szóval nem is értem neked miért kellene szégyenkezned akárki előtt emiatt. lesz még millió szex az életedben.Jók is rosszak is egyaránt.
2009. márc. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
9%
gt
2009. márc. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!