Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk nektek érték elvenni egy...

Fiúk nektek érték elvenni egy lány szüzességét?

Figyelt kérdés

Én most fogok a hetekben lefeküdni párommal. Neki fogom adni. Érdekelne, hogy nektek úgy átlagban mit jelent egy lány szüzességét elvenni.

Minden választ előre köszönök :)

L/19


2011. aug. 21. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
99%

Hogy érték e ez nem érték ha nem dicsőség !!!! =)

Gondolj bele van egy alma amibe előtted már sokan beleharaptak na akkor nem lesz kedved megenni azt az almát.... Igen az én számomra nagy érték a barátnőm is szűz volt és én is ! Együtt vesztettük el soha nem hagyom el őt !!!! =)

2011. aug. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Elvenni egy lány szüzességét, maga lehet a csoda !!
2011. aug. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem csinálok belőle problémát vagy felhajtást. csak érdekel.
2011. aug. 21. 21:54
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
tökre nem érdekel, hogy szűz volt vagy sem.
2011. aug. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%
ugyanolyan mintha nem lennél szűz és úgy feküdnél le vele
2011. aug. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2%
hát hogyha sokat kapnak érte...ez persze attól is függ, hogy ki futtat téged....
2011. aug. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 beco26 ***** válasza:
99%

Az almás válasz frankó. Az utána lévő is, akik együtt vannak, és mindig együtt is lesznek.


Én 37 évesen eddig (és nagy valószínűséggel soha többé nem lesz ilyen) 3 leányt vezettem be a "felnőtt sexbe". Az elsőnél én is szűz voltam, örök élmény marad, nekem is, neki is. A második relatíva véletlen volt, én azt hittem, hogy beavatott, csak nagyon szűk, de utána megköszönte, hogy ilyen gyengéd voltam vele. A döbi-döbi kiült az arcomra, mert addig nem úgy viselkedett, mint egy szűz lány. A harmadik a kislányom anyja, sajnos azóta elváltunk, mert Ő úgy gondolta, egy életre nem lesz neki elég az én szerszámom, és előszeretettel próbálgatta másokét is.


Én tulajdon képpen megtiszteltetésnek veszem. nem erény, nem vagyok tőle több, de azért persze jó érzés :)

2011. aug. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Megtiszeltetés volna.Nagyon odafigyelnék egy ilyen lányra.Mindent megtennék,hogy jo legyen neki.
2011. aug. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Nem elvenni érték, hanem ha odaadja!
2011. aug. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7%
abszolút nem érdekel, nem képvisel semmilyen értéket számomra, a lényeg, hogy megdughassam, semmi más nem számít
2011. aug. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!