Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Félek, ettől kiszakadhat az...

Félek, ettől kiszakadhat az óvszer?

Figyelt kérdés

szval én még szűz vagyok, és a barátom is. azt tervezzük h hamarosan lefekszünk egymással. de én pár dologtól azért tartok. az óvszer kiszakadhat az elsőnél? az én gondolatom erről h az első úgysem lesz olyan intenzív h kiszakadjon..de nem tudom... és mi van ha "bennem" marad..? érted...ha lejön a fiúról


x/L


2011. jún. 11. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Ha ennyire félsz, akkor még ne szexelj.

De ha megnyugtat, elhasználtam már pár ezret, és még egy sem szakadt ki. Pedig nem óvatoskodok.

2011. jún. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Szia,

Hiába,h első de ha eléggé odafigyeltek az előjátékra és elég nedves leszel akkor nem fog kiszakadni. Használjatok sikosítót? ...de legfőképpen arra figyeljetek, h te élvezd.

u.i.: akkor marad benned, ha a barátod nem veszi ki egyből azután, h elélvezett. :) Nekem ennyi tanácsom lenne! :)

2011. jún. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A korodat azért ne titkold el, ha már gondoltál a védekezésre akkor az már nem egy rossz jel. Kiszakadni általában nem szoktak, ha mégis akkor az anyag illetve gyártási hiba és nem a szex miatt van, sajnos ez egy kicsit szerencsejáték szerű. Az, hogy benned marad annak nagyobb a veszélye, előfordulhat, hogyha től nagy a párodra vagy nem megfelelően helyezte fel.
2011. jún. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Először is ,ha veszel óvszert akkor nézd meg ,hogy a szavatosságát {Az alján}. Ha megvan akkor tépd fel az egyik óvszeres zacskót. Utána húzd fel, ott van rajta a használati utasítás.
2011. jún. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Cyclomethycone válasza:
95%

Az óvszer BÁRMIKOR kiszakadhat, teljesen mindegy, hogy első alkalom-e, vagy a századik.

Ha "lejön" akkor minden bizonnyal ki tudod venni. Ha mégsem, akkor orvosbácsi segít.

2011. jún. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Az első aktusnál mindenképp kiszakad az óvszer, így gyártják. Szóval orvosnál kell felíratni tablettát, majd a következő aktus előtt a tablettából legalább 3 db-ot be kell tenni az óvszerbe, majd így felhúzva szeretkezni.
2011. jún. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Javaslom inkább járj utána máshol is...
2011. jún. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 dsRoland válasza:
megvan az esélye . de nem gáz.
2011. jún. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
SZERINTEM TERHES VAGY
2011. jún. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!