Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A báratomon nem volt óvszer....

A báratomon nem volt óvszer. Teherbe eshettem?

Figyelt kérdés
Ma a barátom a makkját belém rakta és nem volt rajta óvszer.Éreztem hogy egy kicsit bejjebb is nyomta.Azt mondta nem volt előváladéka.A szűzhártyám nem szakadt fel. Ugye akkor nem eshettem teherbe?
2011. okt. 24. 16:03
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
de terhes lehetsz.
2011. okt. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Nagy rá az esély, hogy nem :) Ha még a szűzhártyád sem szakadt át akkor nem igazán lehetett elég közel ahhoz hogy megtermékenyítsen, viszont ha nem akartok álmatlan éjszakákat akkor védekezzetek az a biztos :) 21/F
2011. okt. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
a terhesség kialakulása nem a szűzhártyától függ, de ha már berakta, akkor nem vagy szűz.. meg terhes se ennyitol..
2011. okt. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Azt sem tudod, mi az a szűzhártya... Az nem egy üveglap, ami betörik, hanem egy rugalmas bőrdarab, ami lehet, hogy már régebben is "felszakadt", akár egy biciklizés közben. Szóval nem láthatod, hogy most felszakadt-e. Ha meg betette, már nem vagy szűz se. Azt meg a palid sem tudhatja, hogy volt-e előváladék, ami 99%, hogy volt, csak meg akart nyugtatni. Szóval lehetsz terhes. (mi az istenért nem lehet védekezni, ha nem akarsz gyereket???)
2011. okt. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%
Remélem terhes leszel !
2011. okt. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
79%

szerinted, ha menstruációs vér ki tud folyni az ép szűzhártyán keresztül, akkor az spermiumok nem tudnak bejutni rajta? Az előváladékot meg nem is érzi. Ha betette, már nem vagy szűz. Igen, lehetsz terhes ettől is.

Több tárgyi tévedést nem fedeztem fel első olvasatra a soraidban, de ez is bőven elég...

2011. okt. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%
előváladéktól azért elég ritkán esik az ember teherbe.. peteéréskor 20 %, ha beleélveznek..
2011. okt. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Mi ez az új hülye szöveg, hogy a pasik azt mondják, hogy nem volt előváladék? -.-' Ha már felállt neki, akkor MINDIG VAN előváladék!
2011. okt. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
70%
nm értem miért olyan nehéz védekezni? ha nincs nálad gumi, és nem szed fogamzásgátlót a csaj, akkor maradjatok az orálnál.
2011. okt. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
van, akinél nincs.. de ha pisil is előtte, akkor még azt is kiüriti, amennyi spermium előtte lett volna..
2011. okt. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!