Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 18 vagyok és lány, valamint...

18 vagyok és lány, valamint még szűz. Szerintetek gáz? Mert szerintem egyáltalán nem.

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 23:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Örülök neki.

Nekem meg aztán tökmindegy. Én is 18 vagyok, és nem szűz. Gáz? Szerintem egy cseppet sem.

2011. jún. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
77%

tegnap 23:34-nál ott a pont...:-D

A többieknek meg akik azt írták, becsülendő:

Mi a becsülendő abban, hogy valaki még nem talált megfelelő partnert, vagy épp nem jött még össze?

És miért elítélendő, akinek nagyobb szerencséje volt, hogy előbb megtalálja azt, akivel eljut odáig?

Túl van reagálva ez az egész szüzesség-téma, nagyon úgy érzem.... Pedig nem nagy ügy.

2011. jún. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én 26 éves vagyok és szűz. De én nem dicsekszem vele. :P
2011. jún. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
47%
A gáz az, h ilyen kérdés egyáltalán felmerül. Mindenkinek a saját dolga, mikor veszti el...én 20 éves vagyok, és szintén szűz...nincs ezzel semmi baj, inkább arra koncentrálj, hogy találj olyan embert, akinek érdemes odaadnod.
2011. jún. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
szerintem: végre egy normális csaj :D hol laksz? :)
2011. jún. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!