Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Veszítsem el végre valakivel...

Veszítsem el végre valakivel vagy várjak az igazira?

Figyelt kérdés
Húszas éveim elején járok,és hogy őszinte legyek,már nagyon zavar,hogy még szűz vagyok.Volt egy barátom,de nem tudta elvenni,mert nem értett a nőkhöz.Ciki bevallani,mikor oda jutnék valakivel,hogy figyelj már,még szűz vagyok.Éppen ezért nem is merek teljesen megismerni senkit,mert tudom,előbb-utóbb szexre kerülne a sor,és így még van bennem egy félelem.Örülnék,ha lenne végre valaki ,de sztem sok pasi megriad ettől,főleg,akik laza kapcsolatot szeretnének.Hogy őszinte legyek,sokszor úgy érzem,már abban is benne lennék,csak végre legyek túl rajta...Úgy érzem,ha az igazira,meg a nagy szerelemre várok,30 éves koromban is szűz leszek.Ti mit tennétek a helyemben?
2011. jún. 14. 18:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én is ebben a helyzetben voltam, csak fiúba:) Rámtalált egy nő aztán aki csak szexet akart, belementem és nagyon jóó volt:)

Ha érdekelne, én szívesen segítek neked, ha nem is egy alkalomra:) Írj egy levelet.

2011. jún. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 tsz-tag ***** válasza:
0%
ha pesti vagy és nemzavar hogy van nőm bevágom a fejszét szivesen :)
2011. jún. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Na nekem meg még nőm sincs... :-D

Viccet félre téve,nem gond, ez csak nem általános. Ettől még ugyan olyan nő vagy,mint bárki más. Nehogy már ezért kelljen szoronganod. Épp elég lesz majd az eset előtt parázni,nemhogy már most Te!

Az mondjuk biztos, hogy jobb lenne majd azért egy tapasztaltabb fiúval "véghez vinni a dolgot", hogy maradandó pozitív élmény legyen egy életen át, ne pedig rémálom. 30f

2011. jún. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Én 19 vagyok, és én is szũz. Nekem volt pár pasim, de ugyanez a bajom nekem is, mint neked. Szerelembõl akartam mindig is, de néha úgy érzem fel kell adjam. :(
2011. jún. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 tsz-tag ***** válasza:
akkor irj te is...csak összehozunk egy gruppent na...
2011. jún. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Aki elszeretné veszíteni a szüzességét írjon levelet.

Első voltam:)

2011. jún. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged ez zavar, hogy szűz vagy meg szerinted ciki, én inkább pszichológust javasolnék. Soha nem értettem meg miért lenne ciki az ha valaki szűz. Én 23 évesen veszítettem el, és semmi bajom nem lett belőle.
2011. jún. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 pötty! ***** válasza:
100%
Én 19 és fél voltam mikor elvesztettem a szüzességem. Már én is kétségbe voltam esve hogy mi lehet a baj velem, miért nem találok olyan srácot akiben tényleg szerelmes vagyok és megbízok benne annyira hogy vele feküdjek le először. A mostani barátom nagyon örült mikor megtudta hogy ő az első és nem bánom hogy vártam vele. Szerintem olyan sráccal kéne lefeküdnöd aki óvatos lesz és nem tehernek hanem megtiszteltetésnek veszi a dolgot. Lehet kicsit maradi vagyok de én így gondolom :)
2011. jún. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Könyörgöm ne őrüljetek már meg ezzel a "szűznek lenni ciki" egysorossal! Ha normális lesz a párod, akkor örül, hogy vártál rá és értékelni fogja hogy szűz vagy.


Inkább várj! Embernek születtél, ne légy állat!

2011. jún. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%

A szánkózás olyan szuper lehet... Annyira szeretnék már lecsúszni a dombon. Áh, sosem lesz már tél... Komolyan inkább lecsúszok itt a nyár kellős közepén... nem várok...


Amit hősünk nem tud, az az, hogy a nyári szánkózásban nem sok élvezet van...


Várj a szerelemre!

2011. jún. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!