Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 18 éves vagyok és már nagyon...

18 éves vagyok és már nagyon szeretnék valakivel együtt lenni, örömlányokba gondolkozom, véleménye, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Lányok véleményére is kíváncsi lennék hasonló korosztályból.

Na meg olyanok véleményére akik hasonló cipőbe járnak/jártak.


Ilyen jellegű válaszokat, hogy még legyek türelmes stb majd eljön az igazi és vele történjen meg először kérlek hanyagoljuk nem ezért tettem fel a kérdést én is tisztába vagyok ezzel.



Köszönöm!


2011. okt. 9. 14:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Mi lenne, ha összeszednéd a bátorságod, és elmennél csajozni, mint az összes normális tizenéves?
2011. okt. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én vártam az igazira, nem mentem örömlányhoz. :) Szerintem jól tettem, bár már nem vagyunk együtt. 20 voltam, már eléggé kivoltam, de bírtam volna még szerintem. Várj még vele.
2011. okt. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos jól elintézne, de egyrészt pénzkidobás, másrészt milyen az már, hogy prosti veszi el... Nem mondom, hogy az "igazival" kell először lefeküdni, de majd csak lesz valaki aki tetszik neked, meg te is neki. Ingyen is van, jobb is az élmény, mint valami vadidegennel, akiről tudod, hogy aznap már nyolc másik férfit lekezelt.
2011. okt. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen ez mind szép és jó lenne én is jobban örülnének neki ha azzal veszteném el akit szeretek de mivel nincs barátnőm nem igazán jöhet ez szóba és nem is úgy néz ki hogy lesz nem igazán tudok jól csajozni.. nincs hozzá bátorságom.
2011. okt. 9. 14:36
 5/15 anonim ***** válasza:

Direkt kérte a kérdező, hogy hagyjátok a lebeszéléssel, tisztában van ő is vele!


Én is pont így vagyok, mint te amúgy.


Csak én már 21 éves vagyok és hiába próbálkoztam neten, élőben a nekem tetsző lányokkal nem jött össze, úgyhogy én is azt tervezem, hogy elmegyek egy jó kis prostihoz, a lakásos igényesebb féléhez természetesen.


Még gyűjtök pénzt rá, de ha meg lesz elmegyek.


Valaki tudna Debrecenben valami jó lányt, akihez érdemes elmenni?

2011. okt. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Csak módosítsuk a kérdést:

"18 éves vagyok és már nagyon szeretnék valakivel együtt lenni, örömlányokba gondolkozom, véleménye, tapasztalatok?"

Helytelen, helyette:

"18 éves vagyok és már nagyon szeretnék már dugni, örömlányokba gondolkozom, vélemények, tapasztalatok?"

2011. okt. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

utolsó:

dugni is akar meg szerelmet is akar, de mivel szerelemre nincs sok esélye, ezért inkább dugna, azt a száraz élményt meg lehet venni pénzel is


Jah és F18 vagyok régen depis voltam emiatt, de a személyiségfejlesztő könyvek segítettek, és most már boldogan élek (de persze magányosan). Voltak kisebb sikereim, pl részeg smár, 1-2 randi. De nagy sose, és már nagyon ki vagyok! Lehet nem kellett volna annyi hentait nézni! De ha nekem nehezebben megy a csajozás akkor meg kell tanulnom, de az sokáig tart, szal már ki vagyok éhezve de nagyon! Én is gondolkodtam a prostin, de elhatároztam a 20. szülinapomig várok, ha addig nem lesz semmi, megyek! :(

Pszichológiával lehet önbizalmat pumpálni mesterségesen, ajánlom neked is! Csak így sikerülhet!

2011. okt. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

szerintem vágj bele.

ha nem teszed meg lehet, hogy örökre 1 gyámoltalan szűzfaszú maradsz.

én is szűz vagyok és 19 éves, de már én is gondolkodtam a prostin.

rosszlanyok.hu-n nézelődtem, van pár jó kis nő ott.

várok még 1 évet és ha nem történik semmi én is prostihoz megyek.

2011. okt. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Már örömlányba gondolkodik, akkor most csak dugni akar.
2011. okt. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
egy dugás is jobb mint a semmi
2011. okt. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!