Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ki volt a kezdeményezőbb a...

Ki volt a kezdeményezőbb a kapcsolatotokban, amikor még mindketten szüzek voltatok? Ki akarta előbb? fiú vagy lány?

Figyelt kérdés
/nyilván csak azok válaszoljanak,akiknek a párkapcsolatában egymásnak vették el a szüzességüket/ és mennyi idő után? Fiú vár a lányra vagy a lány már hamarabb akarta?Hogyan oldották meg?
2009. márc. 23. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elején megmondtam h nem akarom gyorsan, de nem is csinalt belőle kérdést a baratom. először csak pettingeltunk, és akkor már elment. lassan atmentunk az ujjazasra, oralisra, es vegul jött a szex. 3 honap utan. 18 eves voltam, ő 19.
2009. márc. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

a pasim mondta h már szertne, de mondtam h én még nem állok készen rá...ö ezt tiszteletben tartotta, mondta h ö nem fog sürgetni,vár addig amig kell...3 honap után feküdtünk le egymással mindketten 15évesek voltunk.nem bántam meg semmit, még most is együtt vaygunk....ha egy fiu igazán szeret valakit akk képes rá várni sok idot...ha meg azért szakit mert még nem akarod akk jobb is h vége...

17L

2009. márc. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi 3 honap után a pettingig jutottunk, egyformán gondolkodtunk, éreztunk. Fél év után voltunk eloszor egyutt, azt hiszem, mindkettonknek így volt jo:)
2009. márc. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Én ugyan már nem vagyok szűz, de amikor az első barátnőmmel volat akkor ő kezdeményezett.A mostani lány akivel együt vagyok azt mondta hogy 3 hónapig nincs sex.Én ezt elfogadtam és nincs is vele problémám.Szivesen lefeküdnék vele és ő akart kezdeményezni de én még korainak tartom.
2009. márc. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az ujjazast o vetette fel 2 honap utan. elegge megijedtem eleinte, de belementem es nem bantam meg. uj volt,ennyi az egesz, meg kellett szokjam.

6 honap utan szeretkeztunk eloszor, akkor is o kerdezett ra, de addigra mar en is kesz voltam, ha 2 honappal hamarabb kerdi meg mar akkor is igent mondtam volna.

orulok h nem siettuk el mert megismertuk 1mas testet es igy sokkal jobb volt.

en 17, o 18 volt. immar 3 eve vagyunk egyutt. :)

2009. márc. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi másfél év után:) és hát ő tudta hogy én várnék várnék...ezért soha nem kezdeményezettXDugyh végül nekem kellett, mert annyira antierőltető voltXD:)
2009. márc. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!