Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már éreztétek azt egy komoly...

Már éreztétek azt egy komoly kapcsolatotokban, hogy hajlandó lennél a párodnak gyereket szülni huszon évesen? Vagy ez csak az Én hülye gondolkodásom? 21 éves lány vagyok, párommal 2 éve vagyunk együtt. Együtt akarunk megöregedni ez már biztos!

Figyelt kérdés
Mielőtt félreértenétek, NEM akarok már rögtön 9 hónapra gyereket szülni. Csak ilyen érzésem van, hogy szeretnék babát. Már most rámtört az Anyaság? Normális válaszokat kérek!
2011. márc. 10. 15:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%

Én 22 vagyok és fél év múlva már pocakos szeretnék lenni! :) Vagyis ketten szeretnénk a párommal.

Én már tavaly is bevállaltam volna.

Teljesen normálisak az érzéseid.

2011. márc. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%

Én már 19 évesen szerettem volna.De csak 21 éves korom óta próbálkozunk.Sikertelenül :(

23/L

2011. márc. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát de! .


csak megismerkedés után 1 évvel lett babázhatnékom rá fél évre sikerült. ez a szülőknek elképesztően gyors volt de nekünk nem tudtuk hogy együtt maradunk.


én és a párom akkor 27 évesek voltunk az még belefér a "huszonéves" kategóriába.


a nőknek is van biológiai órájuk így tök érthető ha meg biztos lábon áll a kapcsolat minek várni.. legyetek fiatalon szülők.

2011. márc. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia én 21 évesen mentem férjhez, de még nem akartunk babát (tudod, hogy minden meglegyen, hogy ne kelljen azon gondolkozni, hogy tartsuk el), de 23 éves koromba elkezdtünk próbálkozni és sajnos nem jött olyan hamar, mint gondoltuk. Rossz arra gondolni, hogy másnak miért jön olyan könnyen, nektek meg küszködni kell érte? Na mindegy. Szóval most a 9. hétben járok és most 26 éves vagyok! Nem is volt kérdés, hogy család, ha szeretjük egymást és a feltételeket biztosítjuk egy baba számára.
2011. márc. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Párommal ha azt nézzük már korán akarunk babát, vagyis jövőre összeakarunk költözni és rá 1 évre lagzi. És valószínű, hogy már akkor belekezdünk a baba projektbe. De előtte még nem akarunk.

Köszönöm eddig a normális válaszokat. Akkor ezekszerint nemcsak Nekem indult be hamar a biológiai órám. :)

2011. márc. 10. 15:45
 6/21 anonim ***** válasza:
szia!én 4 éve vagyok a párommal, és most 7 hetes terhes vagyok, vártuk a babát.3 éve együtt is élünk.én már a 23.-dik évemben vagyok, a párom 25.és már az első fél évben tudtam hogy megtaláltam azt akivel leélem az életem.megérztem, és a mai napig ezt érzem.és kb első évünknél jött hogy babát akartam.De most jött össze.
2011. márc. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a Te biológiai órád indult be hamar, hanem annak indul be későn, aki 30 fölött kezd el családalapításon gondolkodni. Persze őket sem ítélem el, csak szerintem jobb huszonévesen szülni, természetesen csak akkor, ha adottak a feltételek egy gyermek felneveléséhez. 24 éves 30 hetes pocakos.
2011. márc. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak: Gratulálok, sok egészséget, boldogságot Neked és a csöppségnek!
2011. márc. 10. 17:00
 9/21 A kérdező kommentje:
15:55 írónak Nektek is kívánok sok boldogságot és egészséget!
2011. márc. 10. 17:01
 10/21 anonim ***** válasza:
21 voltam, amikor összejöttem a párommal. Ez 3 éve volt. Azóta a férjem, és 2 hete született a kislányunk. :)
2011. márc. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!