Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megtegyem vagy ne? (többi lent. )

Megtegyem vagy ne? (többi lent. )

Figyelt kérdés
Van egy srác 21 éves,eléggé bejön és jól el is tudunk beszélgetni meg minden(már elég régóta ismerem),hétvégére lehívtam filmezni,anyuék nem lesznek itthon egész nap(este jönnek haza,19:30kor)és addig az egész ház a miénk lenne..már többször is utalt arra,hogy örülne ha egy picit több is lenne közöttünk.Szóval lehet hogy valami más is kisül a dologból..és tudom,hogy azzal kéne elveszítenem akivel már kb 4-5 hónapja együtt vagyok és akibe megbízok meg minden,meg azzal akit úgy érzem hogy szeretek,de épp ez az,úgy érzem,hogy szeretem.És én igazából az első szexre úgy tekintek,hogy mindenből van első,és nem kell mindent annyira túl bonyolítani, mert a lényeg,hogy az ember jól érezze magát közbe miközbe teszi és jól emlékezzen vissza rá.Tudom hülye a felfogásom de ezvan.Szóval azt szeretném kérdezni,hogy szerintetek lefeküdjek vele?Mert én szívesen lefeküdnék vele,de nem akarom azt,hogy ő ribancnak tartson.
2011. jún. 20. 18:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el, de a megérzéseimre hallgatok.



TEDD MEG!

2011. jún. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
26%
Miért tartana ribancnak 4-5hónap járás után hogy lefekszel vele?hány éves vagy?amúgy szerintem is tedd meg hajrá!
2011. jún. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha tetszik neked és te le akarsz vele feküdni, akkor az rajtad múlik. És miért tartana ribancnak? Azt írtad hogy örülne, ha több is lenne a kapcsolatotokból. Ezek szerint ő is akarja. (Gondolom)
2011. jún. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ezt csak te tudhatod, csak vigyázz nehogy megbánd, mert ha a srác nem szeret téged, attól még megfog dugni ha engeded ez száz tuti viszont utána lehet hogy pofára ejt és sztem a szüzességed nem egy ilyen kalandban kéne elvesztened,bár lehet csak én vagyok ilyen régimódi csaj, hogy szerelemből veszítettem el félév járás után és nem 13 évesen

l/20

2011. jún. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Igaz nem olvastad el csak a kérdést,de jól esett a pozitív válasz..:)


Ja amugy a végéből kifelejtettem hogy 15/L :D

2011. jún. 20. 18:36
 6/19 A kérdező kommentje:
azaz igazság,hogy nem vgyunk együtt és ezért félek hogy ribancnak tart ha lefekszek vele :\
2011. jún. 20. 18:37
 7/19 anonim válasza:

Pont ezaz! Hogy nem járnak 4-5 hónapja... :D


Amúgy nem tudom. Eleve attól is függ, hogy te mennyi idős vagy. Mivel a fiú korát külön kiemelted, és még szűz vagy, úgy gondolom elég nagy lehet a korkülönbség.


Szerintem csak akkor tedd meg, ha teljesen biztos vagy abban, hogy nem fogod megbánni később sem!

2011. jún. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

hát 6 év korkülönbség van..de mondjuk azaz igazság,hogy engem ez egyáltalán nem zavar,és úgy érzem hogy ha vissza nézek akkor egyáltalán nem fogom megbánni :)


amugy köszönöm a gyors válaszokat :))

2011. jún. 20. 18:41
 9/19 anonim ***** válasza:
just do it! :D
2011. jún. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért kell azzal a fiúval lefeküdnöd, akiben bízol is, mert az úgy jaj, de milyen romantikus, meg így van a Walt Disney mesékben is, satöbbi... hanem azért mert nem feltétlenül lesz kellemes. Jó ez a "mindenből van első, ezen is túl kell esni egyszer" mentalitás, meg a "mindegy, csak élvezzem és érezzem jól magamat" csak ez ebben az esetben sajnos nem működik... Az elsőt nem fogod élvezni, és nem fogod jól érezni magad! Jó, nem mondom, vannak nők, akiknek nem fáj, vagy már elsőre is élvezetes a számukra, DE ők az elhanyagolható kevesek, és valószínűleg nem magát az aktust élvezik olyan hűűűdenagyon, hanem azt, hogy azzal vannak együtt, akibe szerelmesek!

Nézd, a simán "kedvellek" alapon is le lehet feküdni egy fiúval, de hogy szűz lánynak abban semmi kellemes és jó nem lesz majd, azt már most borítékolom. Kell a tudat, hogy a másik vigyáz rád, szeret téged, kedves és gyöngéd lesz veled, megáll hogyha arra kéred, és odafigyel rád.

Azok a lányok, akik élvezik az első szeretkezést, nem azért élvezik, mert olyan hatalmas, egetrengető orgazmusuk van, és mellette meg nulla fájdalom, hanem azért élvezik, mert azzal teszik meg, akit szeretnek, és közben azt érzik, hogy ők is szeretve vannak, a pasijuk kívánja őket, így az egész élvezet sokkal inkább lelki eredetű dolog, semmint testi. Szerintem.

Én nem tenném meg a helyedben. Először gyere össze vele, járjatok egy ideig, ismerd meg jobban, stb, szeress belé, és akkor! De ilyen "érzek iránta valamit" meg "eléggé bejön nekem" és "úgy érzem, hogy szeretem" alapon nem javasolnám a szexet! Majd akkor, ha már nem csak úgy érzed, hanem egész biztosan TUDOD is, hogy szereted őt!

2011. jún. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!