Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Felizgat, benedvesedek tőle,...

Felizgat, benedvesedek tőle, kívánom de nem merem:/ fiatalnak érzem magam még hozzá. Szerintetek megtegyem?

Figyelt kérdés
Nagyon feltudnak izgatni de félek hogyha most megteszem akkor nem tudok leállni vele,és végül sok mindenkivel lefekszek és később már nem kellek majd senkinek mert már mindenkinek megvoltam.A megfelelő fiú akivel elveszteném a szüzességem kb 300km-re lakik tőlem és a fiú elég nagy nőcsábász,azt akarom hogy neki is emlékezetes legyen és,hogy másképp tekintsen rám mint a többi lányra akikkel volt.
2011. júl. 11. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Le is írtad a választ. Úgy érzed, fiatal vagy hozzá. Félsz megtenni, és a pasi is egy nőcsábász. És amit a kérdésed alá leírtál, mind azt támasztja alá, hogy ne tedd meg. Valamint a kérdés kiírása is azt mutatja, hogy jobb ha nem teszed meg.
2011. júl. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ez nem olyan mint a drog, hogy nem tudsz leállni. legalábbis elégbaj az, ha valaki függő. persze vannak szükségletek, de van ugye kezed is, meg önbecsülésed, akaratod jó esetben. leírtakból ítélkezve ne tedd meg. de hány éves is vagy?
2011. júl. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csináld még magadnak, amíg nem vagy készült.
2011. júl. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
hát én úgy gondolom hogy amíg nincs egy komoly kapcsolatod, ami legalább fél éve tart, ne feküdj le vele, főleg hogy szűz vagy. és te is fiatalnak érzed magad hozzá. én 17 éves vagyok (szűz lány), én is fel szoktam izgulni, ez természetes. és igazából már "kívánom" is a szexet, szeretném megtudni hogy milyen. de amíg nem jön a megfelelő pasi, akinek csak én kellek, addig nem fogok lefeküdni senkivel. hány éves vagy?
2011. júl. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
15
2011. júl. 11. 15:41
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
áhh..ez még túl korai! nincs neked annyira szükséged rá hidd el nekem
2011. júl. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg tartós kapcsolatot kialakítani valakivel akivel majd lefekszel és vele akkor csinálod és annyiszor amennyiszer csak jól esik. Senki nem fog így kurv.nak tartani és kelleni is fogsz majd másoknak.
2011. júl. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tanulj előbb, sztem te sem akarsz komolyabb csalódást. Fiatalon meg főleg nem.
2011. júl. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
69%

Imádom ezt a 'tanulj még' szöveget..Egy 15 éves lány már lehet kiéhezve a szexre... Viszont ennek ellénre én is azt mondom, hogy ne tedd meg, kihasználnának. Majd ha lesz egy tartós (tartós alatt 3 hónapnyi járás tartok a minimumnak, nyílván nemfogtok évekig várni.) akkor olyannak akiben teljesen bízol, és nem csak a szerelemtől vagy elvakulva, neki odaadhatod magad. Persze koton! Addig szerinte maszturbáld halálra magad:D Nemcsak hogy később tudni fogod h mi kell neked a szexben, de levezeted a vágyaid és energiáid. Masztizni jó :D


És még egy tipp, még ha tudod is mikor szeretnéd elveszteni, ne nagyon tudasd ezt a fiúval, ha csak ki akar használni akkor 1-2 hónap után megúnja és kidob, de még mindig ez a jobbik eset. Ha viszont pontosan tudja h ekkor meg ekkor fogtok szexelni, akkor bizony képesek kivárni még ha hosszabb idő is, vagy még ha nem is szeret. És ha elveszi a szüzességed, és kövi hétre kidob, arra emlékezni fogsz egy jódarabig.

2011. júl. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!