Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdtem b. nőmel és nement...

Tumbatumba kérdése:

Lefeküdtem b. nőmel és nement oylan jól. Akárogy probáltam betenni a lényeget ne engedett. Nagyon fájt neki. ÉS már vagy 5napja fáj megállás néllkűl. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
23hónapja vagyunk együtt.És most történt meg elsőnek.Először megpróbáltuk nem ment nagyon fájt neki.Másnap is megpróbáltuk akkor már úgyahogy be engedett de nem élvezett semmit.Harmadnap megint és akkor megint abba kellet hagyni a fájdalom miatt.
2011. jún. 23. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

23 hónap te atyaúristen.

Amúgy ha csak böködöd a szűzhártyát attól csak rosszabb lesz, egy határozott mozdulattal kell átszakítani... Persze előtte maximálisan fel kell izgatni (nyalakodás miegymás) hogy a lehető legtágabb legyen.

2011. jún. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy jól izgassátok fel egymást, hogy nedves legyen és csak határozottan...pl nekem nem is fájt az első, olyan jól kényeztetett előtte a párom :)
2011. jún. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
23 hónap...te sem vagy valami férfi példa
2011. jún. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha egyből már kezded tömködni a péniszed a barátnődbe még szép, hogy nem megy. Először petting, hogy felizguljon aztán mehet!
2011. jún. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
először petting, aztán izgasd a csiklóját, nyald ki, utána meg egy határozott mozdulattal nyomd be, az a mozdulat fájni fog neki, de utána már élvezni fogja a sexet..:)
2011. jún. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Takácska válasza:
izgasd fel(petting.)nyald ki rendesen,a farkaddal is simogathatod a csiklóját,1 határozott mozdulat,fog fájni neki 1 kicsit.de utánna élvezni fogja
2011. jún. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

nem volt annyi eszed,h megujjazd,h egy kicsit kitágítsd?XDgrat(Y)

am ez marhaság,h egy határozott mozdulat és akk már fájni fog egy kicsit,de utána nem..utána is fog az fájni,ha vki így bénázik-.-

2011. jún. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hiába fáj neki meg kell tenni :D.. és az első pár alkalom alapból fáj szóval:S.
2011. jún. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
öntsd le egy vödör vízzel.
2011. júl. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!