Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha a pasim megujjaz nagyon...

Ha a pasim megujjaz nagyon fog fájni? Én már próbáltam magamnak és nem igazán sikerült, fájt is. Pedig nekem kicsi, vékony ujjam vannak. Neki pedig nagyok. Mi lesz ha behatol. Az még annál is jobban fáj. :/ 17/N

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Ha fáj, ne engedd, hogy megujjazzon! Ilyen egyszerű.
2011. aug. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
hat ha elotte sokat simogatjatok egymast,csokoloztok, akkor benedvesedsz es akkor annyira nem faj, es ha neked ez az elso alkalom akkor mondd meg neki, h vigyazzon, mert neked meg ez az elso.
2011. aug. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

tudja,hogy nekem az első

de szex előtt muszáj nem? mert úgy tágít ki...

2011. aug. 7. 21:24
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
igen, fájni fog..na -.- nem kell kertelni....át kell esni az elsőn és utána jó lesz
2011. aug. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ez a tágítós duma szerintem butaság! Tényleg hogyha eléggé felizgulsz illetve benedvesedsz akkor nem fog fájni, max minimálisan, de ez a partnertől is függ!
2011. aug. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
51%
szerintem a farkát dugja fel inkább mint az ujját
2011. aug. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!