Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Amióta menstruálok tampont...

Amióta menstruálok tampont használok. Felhelyezéskor általában erős fájdalmat tapasztaltam. Mitől lehet a fájdalom?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy a szűzhártyám elszakadt? Vagy ha nem akkor mi lehet a fájdalom oka?
2011. jún. 23. 19:47
 1/5 anonim válasza:
ahogy tágul a szűzhártyád fájdalmat okoz.
2011. jún. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ha tampont akarsz szakítsd ki. De jobb lenne ha betétet használnál. A fájdalom mindkét esetben megszunik. Figyelemtetés, ne menzezs kozben szakítsd ki mert az kegyetlen fáj.
2011. jún. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is azt használok az elejétől fogva, de nekem sosem fájt. Szerintem az egyénileg változik. Van aki fel sem tudja tenni. Minit próbáld ki esetleg(ha most nem azt használsz)Van olyan barátnőm akinek elvileg a tampontól szakadt át a szűzhártyája, és? De egyszer biztos, hogy neked átszakadt, csak tágul, mert szűk vagy odalent.
2011. jún. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyszer se biztos*
2011. jún. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

attól függ, hol fáj. nekem is szokott fájni, én mondjuk super plus tampont használok, az nagyobb mint a többi, és semmi fájdalom, kivéve ha az előző tampon még nincs teljesen tele amikor kiveszem, és ezzel felsérti a bőrt ott lent.. olyankor a következő pár napban eléggé fáj a felhelyezés.

Ha ott kívül fáj, akkor szerintem emiatt.

2011. jún. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!