Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Oldalt erös fájdalom. Mitöl...

Oldalt erös fájdalom. Mitöl lehet? Tippek? Ötletek?

Figyelt kérdés

Tegnap délután jobb oldalon,erös fájdalom.Nem lent,oldalt.

Ma szintén ,csak a bal oldalon.Erös,göcsös fájdalom.Még nem tapasztaltam ilyet,pedig már a 3.babát várom.


2011. aug. 30. 08:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy?
2011. aug. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocs ,lemaradt.35 hetes vagyok.Már lent van a pocakom is..(doki mondta)
2011. aug. 30. 08:13
 3/10 anonim ***** válasza:

- lengőborda repedése . ,törése

- vese???

2011. aug. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem a bordám fáj/fájt,hanem alatta,a has oldalso rész.Késöbb kisugároztt a has alja felé is...majd elmult magátol..
2011. aug. 30. 13:09
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia.(Vikianya???)Nekem a bordám alatt szokot néha,de nem is fáj hanem görcsölget.

Pusz

Anyamci. :)

2011. aug. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szia Anyamci!!Igen vikianya.Miböl gondoltad????

Nincs semmi köze a bordámhoz a fájdalmonak.Ott egyaltalán nem fájt.A hasam oldalt,ott fájt.De most azota semmi ,szerencsére...Veled mizus??

2011. aug. 31. 07:41
 7/10 anonim ***** válasza:
Viki:Láttam a fórumon is a hszedet :) HZát nem lehet egy leányálom az tuti.Nekem mint írtam a bordáim fájnak és annyira sokszor,hogy nem tudok ülni se és lehajolni.
2011. aug. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát tényleg nem könnyü helyzet,bár azota szerencsére nem volt ilyen,és remélem nem is lesz....

Amugy hogy viseled???

Én már nagyon visszaszámlálok,de nagyon lassan tellik az idö...nagyon nehéz már,minden szempontbol,és sok joslom is van már...

2011. aug. 31. 12:33
 9/10 anonim ***** válasza:
nagyon nehezen!Türelmetlen,ideges vagyok.Főleg mióta tudom,hogy 23.-án lesz a nagy nap.már csak 3 hét de rengetegnek tűnik.
2011. aug. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kitartás.Az már nem sok...
2011. aug. 31. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!