Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Főként lányokat kérdeznék,...

Főként lányokat kérdeznék, hogy egy 13-14 éves lány már elakarja veszíteni a szüzességét?

Figyelt kérdés
Vagy várjak még idősebb lesz? (És kérném a lányokat hogy ki mikor veszítette el leírni.. ) Thx.
2011. jún. 26. 13:07
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
34%
hát én még nem vesztettem el, de szerintem várj egy kicsit még vele. És szerintem ez a szüzesség elvesztős dolog nem időhöz kell hogy kötve legyen, hanem ahhoz hogy mennyire szereted azt akivel elveszted, és hogy ne bánd meg utána. Szerintem akkor minden rendben van ha nem az egész város/falu megy át rajtad utána. 15/l
2011. jún. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
41%
Szia! En meg szuz vagyok, 17evesen. De csak olyannal vesztenem el a szuzimet, akibe igazan szerelmes vagyok, es tudom, hogy o is. Ha mondjuk 13evesen mar talatam volna egy ilyen embert, talan vartam volna meg 1-2evet. :)
2011. jún. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
50%

Attól függ, inkább 14-15... 13éves korban még bűncselekmény.

Én 14 voltam, mikor elvesztettem a szüzességem, az akkor 20 éves, szintén elsőkapcsolatos barátommal :) jelenleg 6éve, hogy együtt vagyunk, most várjuk a kisbabánkat :)

2011. jún. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:

Szia. Szerintem, ha van egy fiúd akit szeretsz, simán. őszintén szólva én 16 vagyok és szűz... és egyáltalán nem bánom hogy még az vagyok... visszagondolok és ha 14 évesen elvesztem, mert meg volt rá a lehetőségem.. akkor megbasztak volna és annyi.. viszont így, hát nem vagyok az a tipikus jó kislány , bulizom és volt már nem egy szenvedélyes dologban részem.. most szingli vagoyk de ha összejövök valakivel, tuti hogy az első szexet sokkal sokkal jobban fogom élvezni mint ha 14 évesen történt volna meg.

összegezve én azt javaslom várj.. de ha nem akarsz, akkor se dől össze a világ ;)

2011. jún. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Hány éves vagy kérdezo?
2011. jún. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

19:42 - 20 évesen már babát vársz? Érdekes...


Egyébként: az nem baj, ha akarja, mert álmodozástól és vágyakozástól még nem lett senki terhes, nemibeteg vagy 20 évesen kiégett.

Azzal van a gond, ha el is veszti. Az nem jó, a fent említett fincsi dolgok miatt. A kérdező várhat még úgy 2-3 évet mindenképp.

Nem korhoz kötött, inkább érettséghez. Én is sokat gondolok arra, hogy milyen lehet a szex, de még nem jut eszembe, hogy a gondolatok átmenjenek valóságba.


15/L

2011. jún. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
14 éve lány vagyok, lassan 15. ha lenne kapcsolatom, és szerelmes lennék, két hónapnál tovább nem bírnám. nem akarom ilyen 30 éves koromig őrizgetni a szüzességem.
2011. jún. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

01:41-es válaszadó :)

Én vagyok, a 20 éves kismama. Bántja a szemedet? Jó az anyagi helyzetünk, több éve együtt vagyunk, volt eljegyzés, esküvő :)

Egyáltalán nem vagyok kiégve, tervezett baba volt, nemsokára költözünk külföldre, amint megszületik a kicsi, és a diplomám a kezembe lesz :)

Soha nem volt problémánk, mindig megértettük egymást, együtt lakunk közel két éve.. Nem lehet az ember lánya boldog attól, hogy 20éves? Csak a mai elfogult világban korai ez a gyerekvállalás. Gondolj bele, régen aki ilyen idősen nem szült, az vénlánynak számított.

2011. jún. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

szia!/szok!


a 20 éves kismamának üzenem hogy sok boldogságot és aki azt hiszi h ez nem jó hát szakadjon meg :) bolog lehetsz hogy rátaláltál a párodra ;)


A kérdeőnek. Én L vagyok és 15 leszek 1 hónap múlva. 8 hónapja együtt avgyok a 17,5 éves barátpmmmal. nagyon szeretjük egymást és többször is felhozta a témát és azt mondtam h max akkor ha 15 leszek. sokszok kacérkodtam már a gondolattal és a szüleim is aggódnak de megmondtam nekik ha úgydöntök előtte szólok. Igazából attól tartók hogy az emberek nagyon előítéletesek. ő az első barátom de születésem óta ismerjük egymást. Nem tudom még mi hogy lesz de lehet várok 16 éves koromig de ismétlem min 15 szerintem.

2011. júl. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
u.i.: Elnézést a helyesírási/gépelési hibákért.
2011. júl. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!