Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen pózban a legjobb...

Milyen pózban a legjobb elveszíteni?

Figyelt kérdés

a válaszokat előre is köszönöm.:))

15/L


2011. jún. 29. 12:54
1 2 3 4 5
 31/48 anonim válasza:
100%

(folytatás)

az nem jelenti hogy felkészültek rá.És ha a tisztelt kérdező úgy gondolja hogy ezt a kérdést kell feltennie akkor nem valószinű hogy felkészült rá..Tudja mire való az óvszer?ejha.. ezzel aztán érett..nem baj gyerekek..ti is lesztek felnőttek.mi is ilyenek voltunk mi is lesza*tuk amit a faterék ugattak..aztán igazuk lett.Majd rájöttök hogy a szeretkezés 1 ajándék annak akit szeretsz,és viszontszeret.

32/f

2011. júl. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
Szerintem neked még várni kéne ezzel!!!!!!
2011. júl. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
84%
Öhm, ennek nem magától kéne jönnie? Mmint a póznak? Azon fenn se akadok, h 15, ilyen világot élünk. Ha készek rá durr bele. Úgyis azt mondják egyre fogy a népesség Mo-on. ><
2011. júl. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
79%

Jólvan ám cicám...15 évesen ne a pózokról vakerálj nekem.

Am misszionáriust ajánlanám, 1-2 év múlva.

Szal ez még nem nektek való játszma babáim, főleg h az olyan 18 éves löttyedt faszúak akikkel jártok, csak kihasználnak titeket, és nem veszitek észre.

2011. júl. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
Jah, bocsi -.- 18/l
2011. júl. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim válasza:
100%

Én úgy vesztettem el hogy én voltam alul, és az volt a legjobb, én más póztnem is akartam volna.

20 L

2011. júl. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim válasza:
100%

Azt mondják, az első behatolásnál a kuyta a leginkább fájdalommentesebb, mivel a behatolás szöge akkor a legkényelmesebb.

A mai gyerekek-tinik egyre inkább hamarabb érnek.

De mindenki másképp érik. Függetlenül milyen évet írunk.

Egyik a barátnőm 14 volt mikor elvesztette, igaz 2 hét múlva töltötte a 15-öt, ő volt az egyik legfiatalabb az osztályban. 2-3 évéig járt a fiúval, nem emlékszem pontosan.

Az, hogy szexuálisan mennyire felvilágosult valaki, nem függ össze az érettséggel.

Már 8 évesen tudtam mire való a szárnyasbetét, amivel egyesek ennyi idősen még csak poénkodtak, vagy azt s tudták mi.

Védekezés mellett is előfordulhat olyan, h az ember kételkedni kezd terhes e.

Mind emellett, én is korainak találom ilyen fiatalon, mégis egyén függő..

Ha a kérdező elég felkészültnek, biztosnak érzi magát, szereti a párját, akit 2 hétnél azért régebben ismer..rajta múlik. Bár idegen emberként vélekedve azt csinál, amit akar :D:D

2011. júl. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
23%
Semelyikkel!!!!!Neked ezzel KÖTELEZŐ várni.Ne ezzel foglalkozzál!!!
2011. júl. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
100%

Tény, hogy fiatal, de valóban nem ez volt a kérdés. :)

Ami igaz, hogy nem kell általánosítani, nem minden 15 éves öltözködik kihívón és nem minden 15 éves tudatlan a szex terén.

Én sem öltözködtem úgy mintegy k***a 15 évesen, és a legviccesebb, hogy igenis tisztában voltam azzal, hogy mi az a szex. Tudtam, hogy mik a veszélyei, tudtam, hogy hogyan előzzem meg a nem várt terhességet, és azt is tudtam, hogy majd egy olyan személlyel kéne történnie akiben 100%ban megbízok és szeretjük egymást.

Attól még, hogy Ő azt kérdezi, hogy melyik a legelőnyösebb póz a szüzesség elvesztéséhez, az nem azt jelenti, hogy akkor Ő most fogja magát és ráugrik az első vele szembejövő ember farkára. :)

2011. júl. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim válasza:
100%

Ki a francot érdekel, hány évesen veszíti el? Majd anyuci meg apuci észhez téríti, ha akarja! Nem idegenek dolga, hogy azon gondolkozzanak, a 15 éves kis csaj, mit akar magával kezdeni! Csak vigyázz kis csibém, drága édes szüleid rátok ne nyissanak! És még valami, ha kiszakad a gumi, és gondolom nincs feles 8000 Ft-od és nem szaladsz egyből anyucihoz, a gyerek neve ne Mária legyen!;D


A kérdésedre válaszolva: Misszionárius, neked az a legkényelmesebb, és akkor tud rád vigyázni legjobban, az akkori párod!;)


Jó szórakozást!;DD

2011. júl. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!