Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen pózban a legjobb...

Milyen pózban a legjobb elveszíteni?

Figyelt kérdés

a válaszokat előre is köszönöm.:))

15/L


2011. jún. 29. 12:54
1 2 3 4 5
 41/48 anonim válasza:
43%
én elöször 13 évesen vesztettem el egy 1napos kapcsolat után és egyböl terhes lettem. Azota van 8 gyerekem abból 2 él a többit eladtam.
2011. júl. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
38%

A válasz megírásának időpontja: ma 21:13


Akkora egy idióta vagy!! Most komolyan poénkodni ne ide gyere már. Szánalom.

2011. júl. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 dögöm válasza:
100%
Szerintem a 15 éves kor korai.. Én is azt hittem, hogy hú de fel vagyok készülve. Majd kiugrottam a bőrömből és tessék.. 2 évig frász kerülgetett még a gondolatától is. 15 évesen még nem kéne sexelni.. A petting az oké.. de azért nem kellene elsietni. Az ismerőseim 90%-a bánja, hogy elsiette, még ha azt is hitte, hogy hú de jó lesz...
2011. júl. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező!

Mint sok válaszomnál, itt is előre le kívánom szögezni, hogy nem megbántani akarlak, csupán kinyilvánítani a véleményemet.

Minden nő csodálkozik, hogy miért nem tisztelik és becsülik őket. (...) Hol hallottad azt, hogy "elveszíted" a szüzességedet? Elhagyod egy árokban, vagy mi történik vele? Régen erénynek számított, most pedig szégyennek. Furcsa világ ez (már csak azért is, mert ezt a gondolatot a fogamzásgátló és gumigyártó cégek sugallják, hogy el tudják adni a termékeiket)... Régen elajándékozni szokták, és a fiú megtisztelve érezte magát. Most meg nyűg, meg kín. Elég sok helyről hallottam ezt a fiatal fiúktól. Persze el kell veszíteni mihamarabb, aztán 18 évesen kiégni, és már a kutyának sem fogsz kelleni. Ha meg még is, nem sokra fognak becsülni. Ez csak az én véleményem, és azt tanácsolom, hogy húzd egy kicsit a fiú agyát, akivel lenni akarsz, és ha tud várni rád, akkor tényleg szeret. Ha meg nem, akkor csak kihasznál. Ha neked így jó, szeretet nélkül, akkor igencsak fájni fog. Az elsőt elég kevés lány szereti, ha nem szeretetből történik (annyira szereted, hogy a lehető legközelebb akarod érezni őt), mert fáj. Normális esetben nem is kellene, hogy vérezz láthatóan... De sok lány panaszkodott arról is, hogy véres volt a lepedő... Sok szerencsét.

2011. júl. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim válasza:
eggyet értek a többikekkel abban h a fiú legyen felül. az első párat szerintem csináljátok úgy aztán vihettek bele uj dolgokat. szerintem nem vagy fiatal és kislány a lelki éretszég nem a kortól függ és ha tényleg szeretitek egymást akkor ezzel csak szorosabb lesz a kapcsolatotok:)
2011. júl. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim válasza:
100%

Gratulálok a legtöbb válaszoló érettségéhez!:)

15 évesen vesztettem el és azt hiszem, hogy ez pont olyan dolog, amit nem fogok megbánni soha. Ő a legjobb barátom, már lassan két éve :) Gyönyörű volt, bármit is ugasson bárki a koromról. Anya is elfogadta, mert látta hogy mi van köztünk. Csak érezni kell... nem azt mondom, hogy 13 évesen csináld csak! Pár év plusz ilyenkor jót tesz. DE én csak annyit kérek mindenkitől, hogy olyannal veszitse el, aki igazán fontosnak tartja és akit kölcsönösen annak tartasz! Ehhez szerelem kell, mindezt átélni - és akkor érted meg miért is olyan fontos a szexualitás.

Egyébként meg, tényleg csak figyelni kell az óvszerre ( vagy a fogamzásgátló helyes szedésére ) és nem lesz baj!! Nálunk soha nem volt semmiféle terhességi para...

Ja és válasz a kérdésedre... szerintem magától értetődően a misszionárius: tehát te fekszel, a fiú pedig belédhatol. Ez a legintimebb:)

Még valami, az egyik első kommentelőnek, aki szerint nem olyan ciki az abortusz 20 évesen mint 15évesen... hát képzeld ugyan olyan szánalmas, sőt talán még rosszabb hogy egy 20 fölötti nő nem képes vigyázni és ha már becsúszott megtartani egy gyereket!!!!.........

2011. júl. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 IgazmondoJuhasz válasza:
48%
háztetőn próbáljátok
2011. júl. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:
Igen, deott vannak az olyanok akik nem írnak ide kérdéseket, mert tudják az óvszer használatát.. :)
2014. febr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!