Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a véleményetek? Hátrány ez...

Mi a véleményetek? Hátrány ez nekem hogy még szűz vagyok a csajokra nézve? Sok lány nem szereti ezt. Lehet szégyen is ilyet írnom ide.

Figyelt kérdés
Lehet most kinevettek,vagy hülyének fogtok nézni,és szégyen, de én még szűz vagyok.24 éves pasi vagyok,nem az hogy nem érdekel a sex,igen is vonz,csak eddig nem volt rá alkalmam.Nem fekszek össze akárkivel,és nem is erőltettem a barátnőimmel.Bevallom csak 2-3 barátnőm volt,de egyikkel sem feküdtem le,mert nem volt rá alakalom és nem si annyira akarták,annyi hogy újaztam őket csak,több nem volt.Én olyan vagyok,ha a lány nem akarja akkor én sem,nem kezdek ki egy csajjal csak a sex végett.
2011. jún. 30. 10:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
háát.. azért az nem könnyűvérűség ha összefeküdt volna 2-3 lánnyal 24 éves létére..
2011. jún. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

2-3? azt se tudod mennyi? ez meg hogyan, mert ha 22-23 csaj lenne, hát hogy eggyel több e vagy kevesebb, egy dolog... na de 2 vagy 3 bnőd volt csak emlékszel rájuk...

amugymeg ha normális a csaj és te kellesz neki akkor nem fogja érdekelni... én mindig ugy voltam vele hogy aki emiatt elhagyna azzal ugysem érdemes hosszutávon együtt maradnom, mert akkor már ugyis tul nagy az értékrendbeli különbség köztünk. barátnőm is nagyon furán nézett rám hgy még 21 évesen szüz voltam, de nem zavarta, és velem maradt. ha ezér elhagyott volna, már nem is igen emlékeznék rá... önmagárol állit ki bizonyitványt aki ezér dob valakit...

2011. jún. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Szia! 21 éves a párom, már 2 éve vagyunk együtt, egy év után feküdtem le vele, mind a ketten szüzek voltunk. Hülyeség, hogy tapasztalat kéne, stb. Illetve nálunk nagy előny volt, hogy tudtam, hogy ő is ugyanolyan kezdő mint én. Sok esetben van, hogy a szűz nagyon fél és nem tud felszabadulni rendesen, mert ő még kezdő és rágörcsöl arra, hogy mindent jól csináljon. 20 éves volt a párom, mikor elveszítette, kicsit másabb az mint 24 évesen, de ne aggódj, hogy egy 16 évessel szeretnél lenni. Légy vele nyitott, ha megtaláljátok az összhangot, akkor semmi probléma nincs. A párom testvére 19 éves és 30 éves a párja. Egy szerelemben nem a kor számít, hanem az összhang! Hajrá! Pusziii :) L/17
2011. jún. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
én lány vagyok, a 2-3-at csak példának irtam.. jajj, de konnyebb mindjárt beszólni :DD
2011. jún. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
csak én nem értem, h egy felnőtt férfi mit akarhat egy gyerektől?
2011. jún. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

Szerelemben nem számít a kor. Miért kellene másra hallgatni, ha ők így boldogok? hisz 8 év a különbség csak, egyátalán nem tartom soknak. Számtalan példát tudnék, akik 10-12 év korkülönbséggel élnek évtizedek óta boldog házasságban.

És egyátalán nem szégyen, nem hátrány, szerencsés a csaj, hogy olyan fiú talált rá, aki tényleg miatta lenne vele, és nem csak a sex miatt. Ne hallgass arra aki rosszat mond, csak te tudod neked mi a jó. Ennyi! Drukkolok neked! 19/L

2011. jún. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
igen, ha lenne legalabb 18, akkor nem számitana.. de egy 16 évesnek nem sok keresnivalója van egy 24 évessel.. neki lehet h érdekes, h idősebb, de a pasit nem tudom megérteni.
2011. jún. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek!
2011. jún. 30. 23:54
 19/20 anonim ***** válasza:
Azért,mert szűz egy pasi nem feltétlenül fog bénázni az 1. alkalomnál. Volt pasim ,akinek én voltam az 1. és sokkal jobb volt az ágyban,mint egy másik,aki már sok lánnyal volt.
2011. júl. 9. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hátránynak hátrány,de aki szeret,emiatt nem fog elmenekülni előled.
2014. aug. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!