Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan beszéljem le róla?

Hogyan beszéljem le róla?

Figyelt kérdés
Segítsetek! Az egyik barátnőm egy vibrátorral akarja elveszíteni a szüzességét..nem tudom lebeszélni róla. 18éves és szerinte gáz, hogy még mindig szűz...pedig szerintem egyáltalán nem az..úgy beszél róla, mintha már legalább 40éves lenne.
2011. júl. 19. 00:15
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Desz@r fake.

Csak hús vér f@sztól veszítheti el.

2011. júl. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Attól hogy feldug magának egy vibrátort ettől függetlenül ő még szűz marad. Szüzesség elvesztése= 1lány és 1 fiú testi közösülése... Sok esze van...


20/F

2011. júl. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
52%
hadcsinálja attolmég ugyanúgy szűz marad ... :D sok esze lehet Neki is. szüzesség elvesztése mikor 1 nő és 1 férfi szeretkezik, nem mikor 1 k*baszott vibrátort tol fel magának....
2011. júl. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem fake. azt mondta neki csak az a lényeg, hogy átszakítsa a szűzhártyáját..mivel a fiúnak aki tetszik neki azt mondta, hogy már nem szűz..de szerintem a fiú jobban örülne neki, ha elmondaná az igazat. a legtöbben még örülnek is egy szűz lánynak. már nem tudom hogyan beszéljem le róla..
2011. júl. 19. 00:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Pont így próbáld meg elmondni neki, mint ahogy nekünk írtad. Ráadásul attól még, hogy elszakadt a szűzhártyája, nem lesz tapasztalt, tehát ugyanúgy ügyetlenkedhet szex közben, mint egy "szűzhártyával rendelkező"(bocs ez nem tudtam jobban megfogalmazni). Így a fiú rögtön kiszúrja, hogy valami nem okés, és megharagudhat a lányra. Jobb tisztázni a dolgokat még a szex előtt. Nem hiszem, hogy a fiú azért dobná őt,mert szűz(ha mégis, akkor nem is édemes vele foglalkozni), max. azért mert hazudott neki, de ha a lány őszintén elmondja miért tette, akkor biztos megbocsátja a fiút a füllentést. :)
2011. júl. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 huncutmókus ***** válasza:
nem verseny...a fiúval meg üljön le beszélni erről...ha pedig a srác otthagyja akkor annyit is ér
2011. aug. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!