Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Mit szólnátok, ha egy...

Fiúk! Mit szólnátok, ha egy bombázó! 24 éves lányról, kiderülne, hogy még szűz?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 20:33
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Egyszerű az oka. Tiniként visszahúzódó voltam, nem tapadtam a fiúkra, nem jártam bulizni sehova, mert nem olyan voltak olyan barátaim, akikkel mehettem volna, meg a szüleim sem engedték volna. Most meg már dolgozok, tanulok is, egyre kevesebb a szabadidőm, meg tényleg nincsen olyan társaság sem, akikkel mehetnék, egyedül meg mit csináljak? Hol találjak bárkit is?
2011. júl. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
hát bárhol BÁRHOL lehet ismerkedni. bankautomatánál is leszolithatnak, vagy bevásárlás közben
2011. júl. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:

Nekem még egy éve sincs, hogy elveszítettem pedig volt már pár barátom, de nem éreztem úgy, hogy éppen xy-nal akarom, hogy megtörténjen és nem is bánom hogy eddig vártam.

Szerintem nem gáz, sőt erény!

22/L

2011. júl. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Örülnék neki mert pontosan ilyenre lenne szükségem.Mostanában egyre több itt a hasonló kérdés.Csak hát a város aligha stimmelne.24SZF
2011. júl. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Kedves 21:20-as válaszoló,megtudhatom hol vagy fellelhető?

Nekem is ez a problémám csak fiúban.

2011. júl. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 Synesztro ***** válasza:
0%
Syasztok!Nos én srácként meglepődnék rajta de az eset nem 1dül álló, és igaz én is inkább erénynek tartanám ha a csajom 24 évesen inkább szüzies vna mint ribi!Amúgy én a mostani barátnőmmel 1 bírósági panasznapon ismerkedtem össze,mikor 1 probléma miatt be kellett mennem, ő meg ott dolgozott!Iszonyatosan jó nőt találtam, és én sem tértem magamhoz a meglepetéstől mikor közölte hogy 26! éves,és előttem össz visz 4 pasija volt "csak",és minddel komolyan semmi 1éjszakás,mind min. 1évig tartott vagy többig, de 23évesen vesztette el ő is!Semmit nem kapkodott el!Mondjuk azt is alá kell írnom hogy sok pasi kicsit hitetlenkedik az ilyen nőkben és hozzá kell tegyem nem alaptalanul, tény hogy ez erősen arra enged következtetni hogy a csaj gázos, de hát istenem...Ki kell tapasztalni hogy mien a másik!A másik része a dolgoknak már szomorúbb ezt is a saját káromon tapasztaltam meg,hogy van úgy hogy az ember összejön 1 szendébb,szüziesebb csajjal,és örül mert ilyet is akart találni aztán a csaj szerez 1kis tapasztalatot az ágyban meg az oldaladon belekóstol 1 kicsit vagisabb életbe és vérszemet kap!:S és már nem olyan szende mint rég, és jönnek a szarvak, meg a kétes tartalmú SMSek ismeretlen pasiktól stb...Nah ez a szívás a szűz csajokkal, hogy "nem élték ki magukat"!Én legalábbis az exemtől ezt kaptam válaszul mikor hazaérve nem 1dül találtam otthon eléggé kínos szituban hiányos öltözékben a többit fantáziára bízom!:S Csajok nektek pedig csak azt tudnám mondani,légy rá büszke, ha jól nézel ki, ha szűz vagy még,tök 8 de ha találsz 1 "Álompasit",akiről fixre mondod hogy ő az igazi és tévedsz, akkor legalább utána érdemeljen meg annyit hogy ha más tettszik,előtte szakíts, ne a 10ik szarva után!:(
2011. júl. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
9%

őszitén mi abban a jó ha valaki 24évesen még szűz? Nem látom a lényeget a szex azért van,hogy élvezzük. ne mondja nekem senki azt, hogy ne jó összebújni egy lánnyal ha pasi az illető, vagy pasival ha nő :)), akkor szép az élet ha minden renden van vele szex téren is a mai rohanó világba a szex pont úgy része lett az életünknek mind a kajálás, a csapból is az folyik.nos nem az a kérdés, hogy hány évesen kezded el, hanem, hogy jól csináld.

Egy másik dolog, az ember minél idősebb annál frusztráltabb lesz meztelenül mutatni magát. Van egy 23 éves csaj ismerősöm ki idén veszítette el, és hát nehezebben ment neki, mintha hamarabb lett volna, mert már benne volt, hogy vajon tetszik e a másiknak.

Lényeg a lényegtelenségben, hogy a SZEX JÓ, ha már betöltötted a 18at akkor nem érdemes vele várni éveket, élvezni kell az élet apró örömeit mert a élet rövid gyerekek, és hamar elmúlik...

2011. júl. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
9%
Én 18/L vagyok és 17 évesen veszítettem el, jó oké ez nem 23 meg 24 de akivel megtörtént ő volt eddig az egyetlen az életemben mid párként mid sexuális partnerként...de a lényeg amit kiakartam belőle hozni... igaza volt az előttem szólónak a szűzies lányokkal kapcsolatban...én sem vagyok kiélve, és hiába szeretem a párom már egy és fél éve, és ő elég komolyra tervez, akkor is ott van bennem az, hogy vajon milyen lehet mással egy csók, vagy sex...hát igen...gázos ügy...de mindig ugy zárom le magamban, hogy a sors majd elrendezi...
2011. júl. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
Felszedném és beavatnám :-D
2011. júl. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
33%
Kedves 23/L aki állítólag szép és még szűz és nincs ideje a fiúkra, akkor az hogy lehet h gyakorikerdesek.hu-ra van időd a dolgozás mellett? a mai világban inkább gépezik mindenki minthogy kimozdulna egy kicsit!
2011. júl. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!