Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Mit szólnátok, ha egy...

Fiúk! Mit szólnátok, ha egy bombázó! 24 éves lányról, kiderülne, hogy még szűz?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 20:33
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
100%

könyörgöm, nehogy már az legyen a baj, hogy maradék idejében netezik egy kicsit, és keresi a választ a kérdéseire... szemtől szembe megkérdezni ezt valakitől/idegentől elég fura lenne...


egyébként én 19 leszek, nem volt még barátom, és attól félek, hogy velem is ez lesz később, ha nem találok rá arra, akire vágyok... csak az a baj, hogy kevés olyan ember van, akivel jól megértem magam, nem olyan vagyok, mint az emberek nagyrésze, aki azzal is tökjól elvan, aki másmilyen tipusú ember, mint ő...


ja és úgy gondolom hogy én is jó csaj vagyok, sztem nem csak ezen múlik... van, aki csúnya, és mégsem szűz már 14 évesen sem... sztem embertipus függő..

2011. júl. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó,ajánlanék neked egy oldalt.

Ha lehetne privátot írni. :)

2011. júl. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Olyannal találkoztam már, hogy csak popsiba engedte, mert a szüzességét tartogatta az igazinak ;)
2011. júl. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Miért van az, hogy a csajok nagyrésze azt gondolja magáról, hogy ő más mint a többi? Könyörgöm már lássak én is egy más csajt, mert eddig az van, hogy én más vagyok így s úgy s valójában semmi.
2011. júl. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
50%

Most, ha belegondolsz mindenki más. Persze, hogy más, ha nem egyformák.Még ha csak pár dologban is, de különböznek. Mindenki másban tehetséges. Mindenki máshogy áll hozzá az ilyesmikhez.

Én még csak 15 leszek és nem tervezem hogy egyhamar elvesztem, de bármi megtörténhet. Lehet, hogy 1 év múlva máshogy állok hozzá.

És ha egy 24 éves bombázó még szűz, lehet hogy nagyon vallásos, és csak a hitét követi.

Én ismerek ilyet. 35 évesen vesztette el, mert igen vallásos volt.

2011. júl. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

Kedves 07-09 14:09-es!

Már tudsz privátot irni, érdekelne az oldal, ha nem valami hülyeségről van szó... :)

2011. aug. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!