Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok a mai fiatalok...

Niszikecica..:D kérdése:

Mit gondoltok a mai fiatalok hány évesen vesztik el a szűzességüket?

Figyelt kérdés
van egy barátnöm aki szex mániás és minden áron szexszelni akar de én mondtam neki h korai lene még és ő errre megrántotta a válát és annyit mondott h mért kitti meg rita se szűz már...:/
2011. júl. 2. 23:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
kitti meg ritábol valószinüleg nem is lessz soha normális lány.Fél város végigmegy rajtuk aztán dobják.Amugy 15-16 éves korban kezdődik a legtöbbnél.De van olyan is aki már 13-tol.Ez függ attol is,hogy milyen a lány,milyen a természete,milyen körülmények közt nevelték stb.
2011. júl. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%

14-16 között már a 70% elveszíti...

Ez viszont nem azt jelenti, hogy ez a 70% már rendelkezik avagy rendelkezett az életében komoly és tartós kapcsolattal.

2011. júl. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
86%

Hááát.. most a valós átlagra vagy kíváncsi(gondolom igen), vagy ami az átlagos Lenne?

Nos, eddig nagyon úgy néz ki h a legtöbb (legalábbis amiről hallok) 12(?)-13-14 évesen vesztik el - de ők a "rossz" átlag, szóval mondhatjuk azt h a normál, aki nem túl hamar az 15-16 körül, és fölötte ; de vegyük a cigányokat, (már bocsánat, nem rasszizmus) volt egy kislány ki 9 évesen már nem volt az... szörnyű!

szóval az átlag tizenévesekre mondhatjuk az, h átlag 15.

szerintem. :)

2011. júl. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát így osztályszinten kb. 16-17 évesen vesztették el, bár voltak, akik hamarabb és voltak, akik még mindig szüzek. Általában aki szűz volt, az visszahúzódó volt stb, kibeszélték a háta mögött. Én ugyan szűz vagyok 18 éves létemre, de mindenki (mármint akivel erről beszéltem) úgy tudja, h nem vagyok az. Így sosem piszkáltam, sosem lettem kiközösítve, lenézve. Volt már kapcsolatom pasival, de konkrétan még nem feküdtem le senkivel, mert vagy fiatal voltam még nagyon, vagy pedig csak ilyen alkalmi pasi volt.
2011. júl. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Én egy elég jó gimnáziumba járok és az átlag az mostanában kezdi elveszteni a szüzességét (osztálytársaim, évfolyamtársaim). 17 éves vagyok. Szóval nálunk olyan 16. év második fele és 17. év, ez az átlag.
2011. júl. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
6%
Már van olyan kislány, amelyik úgy születik, hogy elveszetette, mert a szülei a terhesség alatt nem tartózkodtak a házasélettől, bizony.
2011. júl. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Uccsónak GRATULA! Orvos látott már???? Ajánlom!
2011. júl. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
91%
van aki már 12 éves korában elveszt, természetesen nem magyar származású
2011. júl. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
15-16 év körül lehet az átlag szerintem is.
2011. júl. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
8%
Egy amerikai kislány is úgy vesztette el, hogy a nagymamája nem tudta mire való a cumija.
2011. júl. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!