Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy hete vesztettem el a...

Egy hete vesztettem el a szüzességem, azóta volt már 1-2 alkalom, de még mindig nagyon fáj a behatolásnál. Ez normális? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 11:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Először is át kell engedned magad a vágynak, hogy benedvesedj rendesen, meg persze a párodnak is fel kell izgatnia téged teljesen, mert ha "száraz" állapotban hatol be, az igenis fáj. Mit tegyél? Mondd meg neki hogy több előjáték kell, jobban figyeljen rád, mert az első nagyon fájhat, a következő 1-2 is még kicsit, de aztán jónak kell lennie ha odafigyel. Nekünk nőknek meg kell tanulnunk a szex élvezését, nem úgy mint a pasiknak. Nekem is első kettő nagyon fájt, aztán egyre kevésbé, és egyszer csak elkezdtem élvezni.
2011. ápr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!