Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van egy csodálatos barátnőm,...

Van egy csodálatos barátnőm, sosem kérdeztem rá konkrétan, de a beszélgetéseinkből az jött le, hogy szűz. Szűz még? 17/F barátnőm 17

Figyelt kérdés

Pl.: mondta hogy soha nem volt komolyabb csávó max aki csak a kezét fogta meg (bár ennek ellenére sokan próbálkoztak Nála)

de ma testvéremmel beszélgettünk és mondtam neki hogy a barátnőm volt 2 hete nőgyógyásznál. Erre ő elcsodálkozott hogy ugy tudja hogy szűz lányokat nem vizsgálnak hüvelyen keresztül, de a barátnőmtől tudom hogy Őt hüvelyen keresztül vizsgálta meg a doki. Erre tökre kiakadtam, lehet, hogy miközben én udvaroltam vkivel kefélt volna?

találkoztunk ma és puhatolóztam..mondtam a barátnőmnek:

" én azt hallottam hogy szűz lányokat hüvelyen nem vizsgálnak meg" erre azt válaszolta hogy ő neki a doki nem kérdezett semmit és megvizsgálta..visszakérdeztem hogy akkor most hülyeséget olvastam megvizsgálnak szűz lányokat is.. mondta igen..

akkor most hihetek Neki.. elvileg hiszek, csak bennem van az a kicsiny %, hogy mivan ha azért nem mondja el hogy nem szűz (bár konkrétan mint mondtam sosem kérdeztem rá) mert nem akarja hogy rosszul essen nekem?


2009. márc. 29. 00:03
1 2
 1/14 anonim válasza:
79%
szerintem tök mindegy, hogy szűz-e vagy sem. ha odajuttok, úgy is kiderül, akkor meg felesleges ezen izgulni. :)
2009. márc. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
kérdezz rá bátran nem lesz katasztrófa.de a szűz lányokat is vizsgálják hüvelyen keresztül
2009. márc. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
hát ha nem ribanc és nem volt egy éjszakás kalandja mivel csak kezét fogta meg a fiújának akkor szűz...a másik meg h elszakadhatott neki...és csak jobban tudja A nőgyógyász hogyan vizsgálja...de nyugodtan kérdezd meg h kicsim szűz vagy? mer még nem beszéltétek meg itt az idő..sok sikert:)
2009. márc. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

nem is az zavarna vagyis de kicsit az is, hanem főként az hogy ha nem lenne szűz akkor miért ne mondaná meg..


bár az más kérdés már pettingeltünk és mindig mint aki még sosem látott péniszt hogy jol csinálom, mit hogy kell..meg amikor ujjaztam akkor 1ujjal is elég szűk volt

2009. márc. 29. 00:08
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezekből következtetve szerintem szűz még. De egy kapcsolatban ilyenekről is lehet beszélni, főleg ha emiatt aggódsz feleslegesen, megkérdeznéd és elmondaná, ennyi.

De ha nem is szűz, miért kellett volna elmondania ha nem kérdezted soha?

2009. márc. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
56%

Megvizsgálnak szűz lányokat is.

Szerintem meg ne ezen agyalj...

2009. márc. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha ennyire érdekel, kérdezz rá nyugodtan. Rólam mindkét srác, akivel eddig jártam, tudta, hogy szűz vagyok, pedig nem jutottunk el a szexig, de szóba került, és nem tagadtam le. Ja és megvizsgálnak szűzlányokat is hüvelyen, legalábbis engem megvizsgáltak. Szóval ha ennyire érdekel, akkor kérdezd meg tőle. Akkor legalább tudod, hogy mennyire kell vigyáznod.


19/L

2009. márc. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem tök lényegtelen hogy szűz-e vagy sem. Szereted, ő szeret téged. És kész.

De ha kíváncsi vagy, akkor kérdezd meg, hogy szűz-e. Egy kapcsolatban ilyenekről is kell beszélni.

2009. márc. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ezt honnan veszi mindenki h nem vizsgálják hüvelyen keresztül??(lehet van ilyen de ..az durva lehet) dehogynem!!Én is sokszor voltak nővéreim is..és láss csodát meg tudott vizsgálni!! :D Szerintem szűz még a barátnőd...de nem is értem ez miért zavar téged!! Ha nem lenne az sincs semmi...
2009. márc. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
ez a lány hazudik szüzet nem vizsgálnak meg hüvelyen keresztűl bekukkant és kész de elöttealaposan kikérdezi az orvos utolsó együttlétet is megkérdezi és csak ezután vizsgál!ha nem vallotta beaz orvos azt észre veszi mert elötte megnézi ránéz a nemiszervre egész más egy már nem szűz punci főleg orvos szemmel .szóval szerintm a te barátnőd már nemszűz! d ez csak az én véleményem és ha szertitek egymás t ez nem is fontos!
2009. ápr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!