Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van egy csodálatos barátnőm,...

Van egy csodálatos barátnőm, sosem kérdeztem rá konkrétan, de a beszélgetéseinkből az jött le, hogy szűz. Szűz még? 17/F barátnőm 17

Figyelt kérdés

Pl.: mondta hogy soha nem volt komolyabb csávó max aki csak a kezét fogta meg (bár ennek ellenére sokan próbálkoztak Nála)

de ma testvéremmel beszélgettünk és mondtam neki hogy a barátnőm volt 2 hete nőgyógyásznál. Erre ő elcsodálkozott hogy ugy tudja hogy szűz lányokat nem vizsgálnak hüvelyen keresztül, de a barátnőmtől tudom hogy Őt hüvelyen keresztül vizsgálta meg a doki. Erre tökre kiakadtam, lehet, hogy miközben én udvaroltam vkivel kefélt volna?

találkoztunk ma és puhatolóztam..mondtam a barátnőmnek:

" én azt hallottam hogy szűz lányokat hüvelyen nem vizsgálnak meg" erre azt válaszolta hogy ő neki a doki nem kérdezett semmit és megvizsgálta..visszakérdeztem hogy akkor most hülyeséget olvastam megvizsgálnak szűz lányokat is.. mondta igen..

akkor most hihetek Neki.. elvileg hiszek, csak bennem van az a kicsiny %, hogy mivan ha azért nem mondja el hogy nem szűz (bár konkrétan mint mondtam sosem kérdeztem rá) mert nem akarja hogy rosszul essen nekem?


2009. márc. 29. 00:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
51%
te utolsó válaszadó biztos fiú vagy...vagy egy tapasztalatlan lány!! Ha lány vagy meg tudnod kéne h a doki megvizsgál szüzen is!! Nme tom hol éltek ti?? de sztem szűz a bnőd ......
2009. ápr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát az biztos hogy szűzen nem vizsgál meg az orvos! Ez nem tapasztalatlanság hanem tény. Én is voltam nőgyógyásznál mikor még szűz voltam és mondta hogy engedélyezem-e a végbélen keresztül a vizsgálatot mert hüvelyen át nem tud vizsgálni. Szóval ENNYI!
2009. ápr. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
20.43 nak üzenem! képzeld nem fiú vagyok se nem lány hanem érett nő.és pontosan tudom hogy nem vizsgálnak szüzeket meg hüvelyen keresztűl.nekem is mondta az orvos képzeld mikor elsőre jártam orvosnál.és azt mondta nem kell félni szüzeket nem vizsgálunk ha meg már nem szűz nem fog fájni.na de mindegy nekem mit gondolsz gondolj amit akarsz.:-)
2009. máj. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Érett szűz lányokat, akik beleegyeznek megvizsgálnak hüvelyen keresztül, csak tudom, engem is vizsgáltak már sajnos nem egyszer. A menete a következő. Elmondod a dokinak a problémádat, utána hozzáteszed sietve, hogy szűz vagy, így reménykedsz, hogy majd kézrátétellel meggyógyít. Akkor a doki néz egy nagyot, hogy 19 évesen, hogyhogy szűz vagyok még. Utána megkérdezi, hogy használsz-e tampont. A válasz igen. Megkérdezi, hogy engedélyezed-e a hüvelyi vizsgálatot, amit óvatosan végezne el. Ha itt is igent mondasz, akkor mehet a menet. Biztos van olyan orvos, aki nem vizsgál meg szűz lányt hüvelyen keresztül, de eddig az a három, akinél én voltam, mind megvizsgált. Nem egy kellemes dolog, de ha muszáj hát muszáj. Jah annyi a különbség, hogy kicsi kacsát használnak, de tényleg sokkal kisebb mint a rendes nagy, mert látták rajtam, hogy totál para vagyok, és megmutatták mind a kettőt, és csak egy ujját dugja fel. De mondom, lehet, hogy van olyan, aki nem vizsgál meg szüzen, de kár azon vitatkozni, hogy van-e olyan, aki igen, mert van, aki megvizsgál simán.
2009. máj. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!