Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Leszakadhat a szűzhártya az...

Leszakadhat a szűzhártya az ujjazásnál?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és szeretném tudni, hogy a szűzhártyám leszakadhat-e ha ujjaznak??
2011. júl. 7. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy beér-e odáig az ujjad. Szerintem ha tövig benyomod, és erősen csinálod, nem csak "simogatod" akkor igen, átszakadhat. Meg amúgy kb. bármitől elszakadhat, sportolástól is akár, de a tampon is átszakíthatja stb.. Sok minden.
2011. júl. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és észreveszem, hogyha a tamponom átszakítja??
2011. júl. 7. 15:02
 3/4 anonim válasza:
0%
Igen, kifolyik a beled... xDD
2011. júl. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az ölettem lévő válaszára ne is figyelj, biztos egy idióta :D


A szűzhártya effektíve egy vékonyka kis hártya, ami tény és való, szakadhat át tampontól és sportolás közben is.

Ha észrevetted, hogy átszakadt, akkor kicsit vérezni fogsz, bár ismerek olyan nőket, akik egyáltalán nem véreztem az első aktus után, pedig szüzek voltak.


De, ismerek olyanokat is, akiknek nagyon nehezen szakadt át az első aktusnál, ez attól függ, kinek mennyire vékony - vagy vastag, mert ugye minden ember más és más :)


Én, például... mielőtt legelőször férfival voltam volna, sajnos el kelet mennem nőgyógyászhoz ( spirált kaptam, hogy miért, az most lényegtelen ), és hát végzett rajtam pár vizsgálatot a spirál felhelyezése előtt... csak épp azt felejtettem elmondani a dokinak, hogy szűz vagyok.... utólag persze említettem, az orvosról folyt a víz :D :D :D

A szűzhártyámat a spirál felhelyezésével szakította át, vagyis, technikailag az orvos vette el a szüzességem, s utána az akkori pasim :D :D :D

2011. aug. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!