Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A hüvelybemenetnél található...

A hüvelybemenetnél található a szűzhártya maradványai? Látszódik mindenkinek? Nekem elég nagy, teljesen elzárja a hüvelyem. Normális ez?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:

ha elzárja az jó mert nem megy csak úgy minden porcica meg szennyeződés bele, teljesen normális


lehet ,hogy jön egy vastag pénisz és akkor kicsit kitágul ez a bejárat, nem lesz ennyire feltűnő a szűzhártyamaradvány

2011. okt. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van, akinek jobban látszódik, van akinek kevésbé. Olyan is van, hogy eredetileg is eléggé szét volt szakadva, tehát nagy volt a lyuk rajta, és ha elég ruganyos is, akkor az első behatoláskor nem is változik semmit, tehát nem történik meg az átszakadás. Az első alkalommal véreztél, fájt, átszakadt? Lehet, hogy majd később fog jobban átszakadni, ha valami nagyobb dolog kerül bele és hevesebb a mozgása.
2011. okt. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fájt és véreztem is,de nem nagyon. Teljesen egyben van,viszont közvetlen a bemenetnél egy nagy dudor. A nőgyógyászomat kérdeztem mi ez,ő mondta,hogy a szűzhártyám. Lehet akkor nem szakadt át normálisan? Nem egy partnerem volt,igaz nagyon vastag pénisszel nem találkoztam még,de nem is szeretnék.:D
2011. okt. 19. 16:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha akkora nyílás van rajta, amin ki tud jönni a vér és más folyás akkor nincs baj.
2011. okt. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!