Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Videora venni az elso egyuttle...

Videora venni az elso egyuttletet szerintetek nem gusztustalan picit?

Figyelt kérdés
2009. márc. 29. 23:37
 1/8 A kérdező kommentje:
veletlenul megnyomtam a kuldes gombot es nemtudtam befejezni. szoval videora venni az elso egyuttletet sztetek nem gusztustalan picit? vagy akarmilyet..en nemtudnek ugy szeretkezni a parommal ha azt veszi a kamera ... mert a mai vilagba ilyenek akarmikor kikerulhetnek akarva akaratlanul.. velemeny?
2009. márc. 29. 23:40
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

hmm... érdekes. szerintem a szex egy bensőséges élmény ami kettőtökre tartozik. gondolom akik felveszik azért teszik h később is átélhessék ennek a gyönyörét... hát, ha én át akarom élni, akkor újra lefekszem Vele, nem egy házi készítésű videóra masztizok:D másrészt ez a szakítottam vele és bosszúból feltette a netre a vidit hát ez főleg nem hiányzik senkinek. mondjuk a barátom értelmesebb annál h ilyen kicsinyes hülyeséget tegyen meg. a véleményem (már ha nem túl sértő) hogy ilyen dologba a r.bancok és azok mennek bele, akik nem az IQ-jukról híresek. a gyerekem első szülinapját, na azt szívesen visszanézném majd! de az első együttlétet... bizarr... én azt is utálom ha saját magamról készült képeket (nem erotikusat.. sima nyaralósat vagy mittudomén) kell nézegetnem. nincs jó fotóarcom, ez van :) nem hinném h egy szexvideo jobban állna nekem :D

L.19

2009. márc. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
mi is a baratnommel videora vettuk az elso szeretkezesunket de ugy hogy h megkertunk par havert h tegyenek be a szobaba kamerat ugy hogy ne tudjuk h hol vannak el rejtve, ra 2 hetre tortent meg a "dolog" s amiutan vegeztunk azutan jutott eszunkbe h a kamerak felvettek-e amit csinaltunk es felvettek is. Most ujra nezve jo volt h felvettuk azota is egyutt vagyunk s ennek mar 4 eve
2009. márc. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

haaat....ha csak az a cel h utana jobban lehessen visszaemlekezni...akkor lehet h jo otlet. es persze ha beindultok a kamerara. engem pl nagyon feszelelyezne, nem tudnek ellazulni (ami elso alkalommal amugy sem menne vmi jol) es folyton csak a kameran jarna az eszem, h idetlenul nezek ki, stb. nekem nem menne.

szerintem erre kamera nelkul is nagyon elenken fogtok emlekezni. es most barmilyen jol is vagytok, nincs kizarva h szakittok es felkerul a netre, fuggetlenul attol h ez most lehetetlennek tunik.

ti tudjatok, izlese es pofonok de en szemely szerint nem tartom jo 5letnek.

2009. márc. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
A későbbi visszaélések és kellemetlenségek miatt ne engedd.
2009. márc. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Én nem engedném.
2009. márc. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Ne engedd!Még akkor sem ha megbízol benne!Különben is akkor csak a szexre koncentrálj!
2009. ápr. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
És ugyanezt a kazettát a gyerekeidnek levetíteni szexuális felvilágosításként, már perverz is.
2011. szept. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!